Gizli Saklı Dizisi Reytinglerde Çakıldı! Gizli Saklı Dizisine O İsmi Transfer Ediyorlar..

Gizli Saklı Dizisi Reytinglerde Çakıldı! Gizli Saklı Dizisine O İsmi Transfer Ediyorlar..

Fox TV'de yayın hayatına başlayan Gizli Saklı dizisiyle ilgili merak edilenler yanıt buldu. Diziye hangi oyuncunun katıldığını öğrendiğinizde şok olacaksınız. Sevilen yapımda kimin oynayacağı kesinleşti. Öyle ki artık reytingler bile yükselebilir. İşte diziye dair son dakika gelişmeleri haberimizde...

Fox TV dizisi Gizli Saklı, yayın hayatına devam etmekte. Sevilen diziyle ilgili bazı gelişmelere yer verildi. Reyting sonuçlarının daha da yüksek gelebilmesi adına dizi için oyuncu transferi yapıldığı belirtiliyor. Peki ya sosyal medyada gündem olan hangi olayla birlikte oyuncu kadrosunda değişiklik yaşandı? Diziye kimin katıldığı da merak ediliyor. Gelişmelerle birlikte size dizi hakkında bilinmeyenleri söyleyeceğiz. Pek çok kişinin yakından takip ettiği oyuncu transferini açıklayacağız.

Diziye Kim Katıldı?

Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı'nın başrolde oynadığı diziye katılan ismin kim olduğu açıklandı. Başarılı ve genç oyuncu, artık dizide oynayacak. Sinem Akyol'un bundan sonraki süreçte Zeynep karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkacağı öğrenildi. Bakalım bu gelişmeden sonra bizleri başka neler bekliyor?

Gizli Saklı Reyting Sonuçları

Gizli Saklı dizisi reyting sonuçlarına bakıldığında pek çok kişi son duruma anlam veremedi. Öyle ki total reytinglerde 4. olsa da AB ve ABC1'de sırasıyla 6 ve 5. olduğu görülüyor. Bu gelişme sonrasında bizleri neler beklemekte hep birlikte göreceğiz.