Fox Tv'nin Mahkum Dizisi Planları İşe Yaradı Gibi Duruyor!

Fox Tv'nin Mahkum Dizisi Planları İşe Yaradı Gibi Duruyor!

Fox TV'nin yeni dizisi Mahkum büyük ilgi gördü. Dizinin reytinglerde adından söz ettirmesi de dikkat çekti. Ancak Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin gününde yayınlandığı için ilginç bulundu. Her iki diziden birinin yayın günü değişecek. Mahkum dizisi oyuncuları sosyal medyada gündem oldu.

Fox TV'de ilk bölümü ile yayın hayatına başlayan Mahkum dizisi, büyük ilgi çekti. Dizinin ilk bölümü sosyal medyada sıkça konuşuldu. Hal böyle olunca Fox TV için güzel bir gelişme yaşandığını söylemek mümkün. Normalde Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin Salı günü yayınlandığı biliniyor. Ancak salgınla ilgili çeşitli sıkıntılardan ötürü dizi bu hafta yoktu. Onun yerine Mahkum dizisi yayınlandı. Fakat dizinin her hafta Salı günü ekrana gelemeyeceği biliniyor. Dolayısıyla yayın tarihiyle ilgili yeni bir gelişme yaşanacak.

Mahkum Perşembe Yayınlanacak

Mahkum dizisinin önümüzdeki hafta Perşembe günü ekrana geleceği belirtildi. Dolayısıyla bu gelişme büyük dikkat çekmekte. Perşembe günü rekabet edeceği dizilerden reyting alabilecek mi merak ediliyor. Son zamanlarda pek çok yapımın reyting konusunda sıkıntılar çektiği bir gerçek. Yeni diziler, var olan dizilerin reytinglerini elde edebiliyor.

Mahkum Dizisinde Kimler Oynuyor?

Mahkum'da oynayan oyuncular büyük dikkat çekti. Oyuncu kadrosunda önemli isimler bulunmakta: Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış dizideki yerini aldı. Ana kadronun başarılı oyunculardan oluşması fazlasıyla sevindirici.