Fox TV İki Yeni Dizisi Yayına Sokuyor! İşte Yeni Başlayacak İki Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu..

Fox TV İki Yeni Dizisi Yayına Sokuyor! İşte Yeni Başlayacak İki Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu..

Fox TV, yakın zaman sonra yeni dizilerini duyuracak. İki önemli dizi yayın hayatına başlıyor. Peki Fox TV'nin reytinglerini artıracak bu iki dizinin ismi nedir? Oyuncu kadrosu ve konusuyla birlikte sizler için paylaştık. İşte bir ay içerisinde çıkması beklenen yeni projeler...

Fox TV, son zamanlarda final yapan dizileri yüzünden reytinglerde aktif olarak gözükmüyor. Bu nedenle yeni projeler ile anlaştığı ortaya çıktı. Peki dizileriyle gündeme gelen kanal hangi yeni projelerle karşımıza çıkacak? Son Yaz, Uzak Şehrin Masalı gibi bazı diziler kısa süre önce final yaptı. Ayrıca dizilerin yüksek reyting ile başlayıp daha düşük reytinglerle finale doğru yolculuğuna tanıklık ediyoruz. Fox TV bu zinciri şimdilik yeni dizilerden Evlilik Hakkında Her Şey ve Kanunsuz Topraklar ile kırdı. Ancak bu iki dizi tek başına yeterli olmayacak. Yeni yapımlarla ilgili bazı gelişmeler yaşandı.

Mahkum Dizisi Yayınlanacak

Mahkum, adından da anlaşılacağı üzere yargı ve hapis hayatının ön planda olması beklenen bir dizi diyebiliriz. Ayrıca yabancı bir diziden uyarlama olduğu için büyük ilgi çekiyor. Başrollerinde Onur Tuna, Seray Kaya, İsmail Hacoğlu ve Melike İpek Yalova oynayacak.

Son Nefesime Kadar

Son Nefesime Kadar dizisi ise hem hikaye hem de oyuncu kadrosuyla büyük bir öneme sahip. Fox TV'nin reytingi yüksek yapımlarından biri olabilir. Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay, Ertan Saban, Baran Bölükbaşı ve Begüm Birgören'in başrolü paylaştığını söylemeliyiz. Kadronun usta isimlerden oluşması diziyi daha da ön plana çıkaracaktır.