Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Gidişat Tamamen Değişti! Jale Köşeye Fena Sıkıştı!

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Gidişat Tamamen Değişti! Jale Köşeye Fena Sıkıştı!

FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi salı akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Kanalın bu sezon çok iyi çıkış yakalayan dizileri arasında yer alan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni bölümü de şimdiden merak söz konusu oldu. İşte haberin tüm detayları...

Diğer yapımlardan istediği sonucu alamayan FOX TV Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin reytinglerinden bir hayli memnun. Sarp Akkaya, Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüpoğlu, Sumru Yavrucuk ve Tülin Ece'nin başrollerinde yer aldığı dizinin gidişatı şimdilik çok iyi.

Ural şimdi ne yapacak?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin iyi reytingler alarak yoluna devam ettiği ortaya çıktı. Dizi severler Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 10. bölümünde neler olacağını şimdiden merak ediyor. Dizi 23 Kasım Salı akşamı saat 20.00’de FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni bölümünde Azra oğlunun kaçırmaya kalkan Jale’den İntikam almaya çalışır. Bunun ardından Jale ise yolun sonuna gelerek kötülüğüm bir sınırı olmadığını anlar. Ardından Erman’ın gelmesi ile birlikte Çolpan ve Yıldırım planları altüst olur. İkili bu durumu toparlamaya çalışsa da ellerinden hiçbir şey gelmez. Çolpan ve Yıldırım'ın planları başlarına başka bir bela açar. Selçuk ve Eylül ise duruşmada söyledikleri ile Ural'ı şaşkına çevirir. Böylelikle Ural, Alina'nın öz kızı olmama ihtimalini reddeder.

Diziye yeni bir isim dahil oldu

Dizinin yeni bölümünde Sanem, Selçuk un açacağı babalık davasına hazırlık da olur. Ural'ın DNA testi yaptırması konusunda sana yeni planlar yapar. Jale ise Koray’ın baskısından kurtularak özgür bir hayata erişmeye çalışır. Koray ise yenilgiye uğramak da birlikte yeni planları çoktan başlatır. Azra’yı alt etmek adına yeni bir avukat arayışına girer. Böylelikle diziye Neyran Çelik dahil olur. Koray’ın tanımadığın Neyran, Azra ve Yıldırım’la görüşerek geçmişten gelen bir hesabının olması da hikâyenin gidişatını bir hayli değiştirecek.