Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Neden Yok? Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Yayından mı Kaldırılıyor?

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Neden Yok? Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Yayından mı Kaldırılıyor?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi geçen hafta yoktu. Bu hafta var mı yok mu merak ediliyor. Çünkü dizi yayınlanmaz ise izleyiciler final yaptığını düşünecek .Yayın hayatını sürpriz şekilde sonlandıran dizide bir oyuncunun sağlık durumu korkuttu. Fox TV'de neler yaşanıyor? İşte detaylarıyla oyuncunun başına gelenler...

Fox TV'nin hikayesi sevilen dizilerinden Evlilik  Hakkında Her Şey, geçtiğimiz hafta ekran gelmemişti. Dizi neden yayınlanması bilinmiyor. Ancak ortaya çıkan bir detay herkesi şok etti. Yayın hayatının sonlandırılacağı düşünülse de anlaşılan o ki dizinin yokluğu çok daha farklı bir nedenden ötürüymüş. Başrollerinde oynayan Gökçe Bahadır'ın ve Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu, Sarp Akkaya’nın güzel performans sergilediğini belirtmek gerekiyor.

Gökçe Bahadır Karantinaya Alındı

Set içerisinde yapılan testlerde Gökçe Bahadır pozitif çıktı. Salgın hastalığa yakalandığı anlaşılan oyuncu karantinaya alındı. Sağlık durumu hakkında çok fazla soru soruluyor. Şu an için iyi olduğu belirtildi. Evlilik Hakkında Her Şey dizisindeki bu gelişme herkesi şaşırttı. Peki daha ne gibi gelişmeler bizleri bekliyor olacak? Dizi ne zaman yayın hayatına devam edecek merak ediliyor.

21 Aralık'ta Yeni Bölüm!

Dizinin bu akşam yani 21 Aralık Salı günü yeni bölümünün yayınlanacağı belirtildi. Dolayısıyla Evlilik Hakkında Her Şey dizisi kaldığı yerden devam edecek. Gökçe Bahadır'ın da diziye kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor. Tüm bu gelişmeler dahilinde dizi içerisinde yaşanacaklara da değineceğiz.