Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yayınlanmadı? İşte Sebebi..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yayınlanmadı? İşte Sebebi..

ATV uzun soluklu dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu akşam saat 20:00 yayınlanması gerekirken bir anda ATV yayın akışından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz çıkardı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yayınlanmadı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? işte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanmama sebebi.. detaylar habermizde..

ATV'nin Salı akşamları reyting rekormeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta neden yayınlanmadı?

Oktay Kaynarca'nın başrolünde yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta başlayacaktı. Yeni sezon fragmanı yayınlanan dizinin bu hafta 26 Ekim 2021 Salı günü ATV'nin yayın akışında yer almasına karşın bugün yayın akışına alınmadı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kanalla krizi sürüyor mu?

Yeni sezonda kadroya Emre Karayel, Cemal Hünal, Levent Ülgen ve usta oyuncu Uğur Yücel'in katılarak heyecan yarattı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm neden yayınlanmadı? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ATV ile kriz yaşayarak yeni sezona oldukça geç bir başlangıç yaptıi. Tanıtımları nihayet yayınlanan dizinin bugün yeni bölümle ekrana gelmesi bekleniyordu ancak bu akşam  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanmadı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas karkaterinin ölüp ölmeyeceği merak konusu olmuşken dizinin hayranları yeni bir şokla karşılaştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam ekrana gelmedi. Ozan Akbaba diziden ayrıldı mı ayrılmadı merak konusu olmuşken izleyiciler yeni bir haberle sarsıldı! 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam  neden yok?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinin bu akşam neden yayın akışından kaldırıldığı ile ilgil henüz açıklama yapılmadı ancak kanal ile yine bir anlaşmazlık yaşandığı iddia ediliyor. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak bilinmiyor ancak gelen kulis bilgilerine göre dizinin yeni bölümünün haftaya 2 Kasım 2021 tarihinde yayınlanması bekleniyor.