Elkızı Dizi Oyuncusu Ezo Zor Durumda! Elkızı Dizisinde Neler Oluyor Neler! Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti!

Elkızı Dizi Oyuncusu Ezo Zor Durumda! Elkızı Dizisinde Neler Oluyor Neler! Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti!

FOX TV ekranlarında cumartesi günleri izleyiciler ile buluşan Elkızı dizisi ilk 5. bölümü geride bıraktı. İsmail Ege Şaşmaz, Sevda Erginci ve Perihan Savaş'ın başrollerinde yer aldığı Elkızı dizisinin yeni bölümünde neler olacağı ise şimdiden merak söz konusu oldu. İşte haberin Tüm detayları...

Elkızı dizisinde Ezo karakterinin başı dertten bir türlü kurtulmuyor. Ortadan kaybolan Ezo, Bekir tarafından kaçırıldı. Bunun ortaya çıkmasının ardından Cavidan harekete geçerek önlem alır. Ali ise jandarmayı harekete geçirip Cavidan'ın planını bozacak. Dizinin yeni bölümünde Ezo’nun Bekir’in elinden nasıl kurtulacağı ise merak söz konusu oldu. Ali harekete geçerken, Ezo’nun hayatı hiç ummadığı kişinin elindedir. Cavidan ise torununu kurtarmak için başka yollar arasa da Ali buna izin vermez.

Cavidan’ın sessizliğini Ali bozacak!

Elkızı dizisinin 6. bölümünde neler olacağı izleyiciler tarafından merak söz konusu oldu. 27 Kasım Cumartesi günü ekranlara gelecek olan Elkızı dizisi saat 20.00 de FOX TV'de izleyici karşısına çıkacak. Alınan bilgiler neticesinde dizinin yeni bölümünde Ali cesaretini toplayarak Ezo ya evlenme teklifi edecek. Fakat Ezo'nun ortadan kaybolması ise gündeme damga vuracak. Bekir tarafından kaçırılan Ezo, Cavidan’ı harekete geçirecek. Torununu sessiz sedasız kurtarmaya çalışan Cavidan, Ali'nin jandarmayı harekete geçirmesi planlarını değiştirecek. Ardından durum büyük çaplı bir arama operasyonuna dönüşecek. Cavidan Bekir’i ikna edip Ezo'yu sağ salim almak için çırpınacak.

Seher, Ezo’yu Bekir’in elinden kurtaracak mı?

Bekir ve Ezo yüzleşmeye yaşarken Bekir sona geldiğini düşünüyor. Ablası olduğundan bil haber olan Ezo'nun hayatı Seher’in ellerindedir. Seher’in Ezo'yu kurtarıp kurtarmayacağı ise şimdiden merak söz konusu oldu. Harun ise Nermin ve Aslı arasında kalmıştır. Kadınların baskıları ve içinde bulunduğu durumdan etkilenen Harun karanlık bir tarafa çekiliyor. Herkes kendi çıkmazı ile uğraşırken bütün dengeler bir anda değişecek. Elkızı dizisinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Elkızı dizisi 27 Kasım Cumartesi günü FOX TV ekranlarında yeni bölümü ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.