Elbet Bir Gün Dizisinin Fişi Çekildi! FOX TV Dizilerin Tek Tek Bitiriyor

Elbet Bir Gün Dizisinin Fişi Çekildi! FOX TV Dizilerin Tek Tek Bitiriyor

Elbet Bir Gün dizisi için final haberi geldi. Fox TV'de yayınlanan dizi kısa süre içerisinde ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Peki dizi neden bitecek? Pek çok kişinin sorduğu bu soru artık yanıt bulmak üzere. Sinem Ünsal ve Şebnem Bozoklu ikilisinin oynadığı dizinin final tarihi de belli oldu.

Elbet Bir Gün, ekrana gelmeden önce oldukça fazla reklamı yapılan ve merak uyandıran bir diziydi. Haliyle dizideki gelişmelere baktığımızda seyircilerin zamanla diziyi daha az izlediğini gördük. Bu durum reyting sonuçlarına da yansıdı. Fox TV dizisinin kısa süre içerisinde final kararı alması herkesi şaşırttı. Kasım ayının ilk haftasında yayın hayatına başlayan dizi için ne zaman final yapacak tartışmaları devam ediyor. Peki Elbet Bir Gün dizisi hangi gün ve bölümde bitecek? Dizinin neden bittiğine dair çeşitli detaylar ortaya çıktı.

Elbet Bir Gün Neden Bitti?

Dizinin bitmesindeki en önemli neden elbette reyting sonuçlarıydı. Pek çok kişinin merak ettiği üzere reyting sonuçlarına baktığımızda Total sıralamada 11, AB'de 21 ve ABC1'de 16. olduklarını görüyoruz. Bu da Fox TV gibi yüksek reyting potansiyeline sahip bir kanal için iyi değil.

Dizinin Final Tarihi

Elbet Bir Gün dizisinin final tarihi olarak 12 Aralık Pazar günü gösterildi. Yani 10. bölümde ekranlara veda edecek. Bu da önemli bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor. Yalnızca 10 bölüm yayınlanarak final yapması pek çok dizi hayranını üzecektir. Yine de senaryoya uygun şekilde bitmesi çok önemli. Hikayenin son bölüme göre düzenleneceği de tahmin edilmekte. Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk'ün başrol performansı dizi için yeterli olmadı.