El Kızı Dizisindeki Çekim Hatası Türkiye'yi Ayağa Kaldırdı!

El Kızı Dizisindeki Çekim Hatası Türkiye'yi Ayağa Kaldırdı!

Fox TV dizisi El Kızı'na damgasını vuran çekim hatası seyircilerin gözünden kaçmadı. Peki dizide ne gibi olaylar yaşandı? Ezo'yu bekleyen sürpriz gelişme şaşkınlıkla takip edildi. O esnada bir çekim hatası meydana geldi. Mantık kurallarını zorlayan bu olayla birlikte El Kızı'nda yaşananları paylaşıyoruz.

El Kızı dizisinin yeni bölümü severek izlendi. Dizinin gidişata göre final yapma ihtimali bulunuyor. Ancak dizi içerisinde öyle bir olay yaşandı ki seyirciler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Ezo'nun annesi ve babasının yaşamadığı tahmin ediliyordu. Ancak ortaya çıkan bir detay her şeyi değiştirdi. Ezo'nun annesi yaşıyordu. Cavidan Bozdağlı'nın sürekli olarak azarladığı kişi merak edilmekteydi. Babaannesinin saklamış olduğu bir gerçek gün yüzüne çıktı. Ancak dizi içerisinde bir çekim hatası tüm heyecanı mahvetti. Sosyal medya bu sahneyi konuşuyor.

El Kızı Çekim Hatası

El Kızı dizisindeki çekim hatası gözler önüne serildi. Pek çok kişi ayrıntıyı sonradan fark etti. Ezo'nun prangalardan kurtulduğu anahtar kapı anahtarına aitti. Yani prangalar için kullanılan anahtar yoktu. Buradan da anlaşılacağı üzere basit bir çekim hatası gözler önüne serildi. Seyirciler "bir tane kalın anahtar bulamadınız mı" diye sitemde bulundu. Çünkü dizinin geneline baktığımızda anahtar sahnesi dışında her şey yolundaydı.

Ezo'yu Neler Bekliyor?

Ezo, annesinin karşısına dikilmesi ile büyük bir şok yaşayacak. Dizideki gelişmeler bununla sınırlı kalacak gibi gözükmüyor. Hikayenin bir anda aktif hale geldiğini göreceğiz. Seyircilerin beklemiş olduğu bu gelişme dizinin reytinglerini artırabilir. Sevda Erginci, Perihan Savaş ve İsmail Ege Şaşmaz'ın başrolde oynadığı dizi büyük ilgi görüyor.