EDHO Oyuncusu Tufan'dan Eşkiya Açıklaması Geldi! EDHO Çekimleri Tekrar mı Başladı..

EDHO Oyuncusu Tufan'dan Eşkiya Açıklaması Geldi! EDHO Çekimleri Tekrar mı Başladı..

EDHO'nun yeni bölümü heyecanla bekleniyordu ancak seyirciler hayal kırıklığına uğramıştı. Oktay Kaynarca'dan sonra şimdi de dizinin eski oyuncusundan bir açıklama geldi. Ünlü oyuncu Hüseyin Avni Danyal'ın ifadesi seyircilerin bir kısmını tatmin etti. ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin aniden yayın hayatına son verilmesi seyircileri üzmüştü. 7. sezonuyla harikalar yaratabilecekken yapımcı ve kanal arasında sıkıntılar yaşandığı belirtiliyordu. Dizi sona erdi ve oyuncular dizinin bittiğine yönelik açıklamalarda bulundu. Kendilerine söylenenin bu olduğunu eklediler. Ancak diziden geçtiğimiz sezon ayrılan Hüseyin Avni Danyal'a sorulduğunda ise bambaşka bir açıklama geldi. ATV'deki EDHO dizisi devam edecek mi? EDHO neden sona erdi?

EDHO Dizisi Çekilecek mi?

EDHO dizisinin geleceğiyle ilgili sorulan soruya Hüseyin Avni Danyal'dan yanıt geldi. Ünlü oyuncunu belirttiğine göre kendisi bu konu hakkında fikir sahibi değil. Ayrıca diziden daha erken ayrıldığı için de pek bir şey söylemedi. Hal böyle olunca seyircileri umutlarını  tazeleyemedi.

Yargı Dizisine Geçti!

Ünlü oyuncunun Yargı dizisinde oynayacağı haberleri çıkmıştı. Başarılı ismin bu gelişmeyle beraber EDHO defterini tamamen kapattığı görülüyor. Önümüzdeki günlerde diziyle ilgili başka ne gibi gelişmeler yaşanacak göreceğiz. Beklentileri karşılayacak bir açıklama henüz gelmedi. ATV ile EDHO arasındaki buzlar erimişe benzemiyor.