EDHO Hayranları İstedi! Oktay Kaynarca Yeni Dizisi Resmen Duyurdu

EDHO Hayranları İstedi! Oktay Kaynarca Yeni Dizisi Resmen Duyurdu

ATV EDHO ayrılığından sonra Oktay Kaynarca'nın yeni projesi belli oldu. Başarılı oyuncu hangi dizide rol alacak öğreneceğiz. Üstelik bu sefer dengeler baştan aşağı değişecek. Dizinin konusu farklı olacak. Onur Tan'ın yönetmenlikte olması Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını harekete geçirdi.

Oktay Kaynarca, bir süredir herhangi bir projede yer almıyor. Başarılı oyuncunun ATV EDHO dizisinden sonra beklemede olduğu belirtildi. ATV ile farklı bir proje peşinde olduklarını ifade etmesiyle izleyiciler beklemeye başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yönetmeni Onur Tan da devreye girince izleyiciler heyecanlandı. Çünkü ATV, Oktay Kaynarca ve Onur Tan üçgeninden ortaya çıkacak herhangi bir proje keyifle seyredilebilirdi.

Dizi Ne Zaman Başlıyor?

Oktay Kaynarca'nın ifade ettiğine göre Eylül ayında setlerde olunacak. Dolayısıyla o vakit dizinin başlaması beklenebilir. Henüz yayın hayatına daha çok var ancak oyuncu kadrosu da açıklanmış değil. Detaylar paylaşıldıkça dizi hakkında daha fazla bilgi edinmemiz mümkün olacak. Şimdilik büyük bekleyiş sürüyor ve dizinin ne tür olacağıyla ilgili bazı paylaşımlar yapıldı.

Dizinin Konusu Çok Farklı!

Oktay Kaynarca'nın rol alacağı dizinin konusu daha çok acıklı bir hikayeye dayanacak. EDHO veya diğer projelerdeki gibi olması beklenmiyor. Ünlü oyuncuyu çok daha farklı bir rolde izleyeceğiz. Dolayısıyla yeteneğini konuşturacak olan Kaynarca'nın büyük bir heyecanla diziyi beklediği öğrenildi.