EDHO Dizisinden Yargı Dizisine Transfer Çok Ses Getirdi! Yargı Dizisine İyi ki Katıldı Yorumları Aldı!

EDHO Dizisinden Yargı Dizisine Transfer Çok Ses Getirdi! Yargı Dizisine İyi ki Katıldı Yorumları Aldı!

Performansı ile ön plana çıkan Hüseyin Avni Danyal bu zamana kadar ön plana çıkmayı başardı. Ayrıca sergilediği performanslarla da haklı bir gurura sahip olan yetenekli oyuncu, geniş hayran kitlesine de sahip oldu. 1962 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Yetenekli oyuncu Hüseyin Avni Danyal, yine gündeme geldi. İşte haberin detayları...

1962 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Hüseyin Avni Danyal, yeteneği ve performansı ile ön plana çıkmayı başardı. Adeta ustalık eserlerini yapmaya devam eden yetenekli oyuncu kısa sürede milyonlarca hayran kitlesine sahip oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan oyuncu Hüseyin Avni Danyal, altıncı sezonda dizinin kadrosundan ayrılma kararı aldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden Yargı Dizisine!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tufan karakterine hayat veren Hüseyin Avni Danyal, dizinin 200. bölümünde ekran macerasını tamamladı. Ardından yetenekli oyuncu Hüseyin Avni Danyal, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldıktan sonra biraz istirahate çekilmişti. Alınan bilgiler neticesinde yetenekli oyuncunun Yargı dizisinin kadrosuna katıldığı ortaya çıktı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi ekibi yeni bir sezon heyecanı yaşadığı sırada kanal ve yapım arasında çıkan tartışma dizinin fişini çekti. Bu durum oyuncular ve set ekibinde de büyük şaşkınlık yarattı. Yapım ya da kanal geri adım atmadığı için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonda ekranlarda yer almayacak. Bundan dolayı oyunların yeni yapımlar ile anlaşmaya başladığı da ortaya çıktı.

Yargı dizisine geçiş sağladı

Yetenekli oyuncu Hüseyin Avni Danyal ise ayrılık kararı ile çok iyi bir adım attığı söyleniyor. Eski dizisi çok kötü bir sonuç ile karşılaşsa da yeni dizisi Yargı çok iyi bir çıkış yakaladı. Metin karakterinde yine ustalığını sergileyen Hüseyin Avni Danyal Yargı dizisi ol adeta gündem oldu. Oyuncu adına Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine veda kararı oyuncuyu çok iyi noktalara taşıdı. Ünlü oyuncu eski dizisi hakkında hiçbir bilgisi olmadığını dile getirerek açıklama yapmak istemediğini belli etti.