EDHO Dizisinden Umudunu Kesen Oktay Kaynarca'nın Yeni Dizisi Belli Oldu

EDHO Dizisinden Umudunu Kesen Oktay Kaynarca'nın Yeni Dizisi Belli Oldu

ATV'de ekrana gelen EDHO dizisinden sonra Oktay Kaynarca'nın yeni projesi belli oldu. ATV ile anlaşan ünlü oyuncu, hangi dizide oynayacak? Üstelik dizinin netleşmesini beklerken ödeme bile alacak. Milyonların merak ettiği oyuncunun yeni projesi neredeyse başlamak üzere.

Oktay Kaynarca, uzun süredir ATV'de yayınlanan EDHO dizisinde oynuyordu. Diziyle ilgili yaşanan gelişmede pek çok kişi başrol oyuncusunun ne yapacağını merak etti. Bundan sonraki süreçte hangi yapımda rol alacağı araştırıldı. Ortaya çıkan bir detay ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hayranlarını sevindirdi. Oktay Kaynarca'nın ATV ile anlaştığı ortaya çıktı. Peki hangi dizide başrol oynayacak?

Oktay Kaynarca Başrolde!

Ünlü oyuncunun yeni bir dizide oynayacağı öğrenildi. Üstelik son zamanlarda Yalnız Kurt dizisinde de yer alacağı iddia ediliyor. Ancak çok daha farklı bir yapımda oynaması mümkün gözüküyor. Yönetmenin Onur Tan olacağı da bir diğer iddia. Oktay Kaynarca ile ATV arasındaki anlaşmayla beraber tüm gözler ünlü ismin üzerindeydi. Kanal, Oktay Kaynarca'yı ikna edebilmek için şaşırtıcı bir teklif sundu.

Beklemesi İçin Para Ödenecek

Oktay Kaynarca'nın yeni proje netleşene kadar beklemesi istendi. Bu süre zarfında ünlü oyuncuya bekleme parası dahi ödenecek. Böyle sağlam bir projenin ekrana gelecek olması izleyicileri heyecanlandırmaya yetti. ATV ve Oktay Kaynarca'nın uzun süredir iş birliği yaptığı biliniyor.