EDHO Dizisi İle iLGİLİ Yeni Gelişme! EDHO Yapımcısı Sonunda Gerçeği Açıkladı..

EDHO Dizisi İle iLGİLİ Yeni Gelişme! EDHO Yapımcısı Sonunda Gerçeği Açıkladı..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan gelen bir karar herkesi şaşırttı. EDHO dizisinin devamı olarak bilinen Son Efsane dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Peki Ozan Akbaba'nın başrolde oynayacağı dizi başlayacak mı? Blu TV'de yayınlanması bekleniyordu. Oktay Kaynarca'nın sözleri bir kez daha hatırlatıldı...

EDHO dizisinin yeniden yayınlanma ihtimali ortaya çıkmıştı. Ozan Akbaba'nın başrolde oynayacağı Son Efsane ismini koydukları bir dizi planı vardı. Üstelik Blu TV'de yayınlanması bekleniyordu . Tüm bu gelişmeler heyecanla takip edilirken bir detay daha paylaşıldı. Sevilen dizide neler oluyor? Artık EDHO dizisi yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı sorusunun bitmesi bekleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için kesin bir açıklama yapılması isteniyor.

EDHO Dizisi İptal Edildi

Yeni projenin iptal olduğu dolayısıyla Blu TV'de bu tarz bir yapımın yayınlanmayacağı açıklandı. Hatırlanacağı üzere ATV'den yapımcı şirkete dava gelebilirdi. Dolayısıyla bu hamle pek çok detayı değiştirdi. ATV'deki EDHO dizisinin devamı niteliğindeki Son Efsane projesi iptal oldu. Peki Blu TV'de yayınlanamayacak olan bu dizi yerine nasıl bir proje ekrana gelecek?

Oktay Kaynarca Ne Söyledi?

Oktay Kaynarca, daha önce EDHO'nun devam etmeyeceğini söylemişti. Şimdi ise ortaya çıkan gelişmelere bakacak olursak bunun doğrulandığını görüyoruz. En fazla bir sinema filmi daha çekileceği gözüyle bakılıyor. Ancak düzenli olarak devam edecek bir dizi planlanmamakta.