EDHO Dizisi Bitti Ama Yeni EDHO resmen Başlıyor! Yapımcı Tarih Verdi Açıkladı

EDHO Dizisi Bitti Ama Yeni EDHO resmen Başlıyor! Yapımcı Tarih Verdi Açıkladı

EDHO'nun filmi çıkabilir. Dizinin düzgün bir final yapması amaçlanıyor. Bu nedenle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin filmi çıkarılarak 200. bölüm bu şekilde değerlendirilebilir. Peki Oktay Kaynarca konuyla ilgili neler düşünüyor? İşte ATV izleyicilerinin merakla beklediği film gelişmesi...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki bu gelişme herkesi şaşırttı. EDHO dizisinin yeni bölümü bir türlü yayınlanmamıştı. Daha sonra dizinin bittiği haberi geldi. Hal böyle olunca önümüzdeki haftalarda oyuncuların farklı projelere katıldığını da öğrendik. Peki şimdi diziyle ilgili nasıl bir gelişme meydana gelecek? Çünkü herkes EDHO'nun yayınlanmasını beklerken dizi bir anda final yaptığını belirtti. Oyuncular ise konuyla ilgili dizinin bir daha dönmeyeceğini vurguluyor. ATV ile yapımcının tartışması büyük ses getirdi.

EDHO Filmi Yayınlanacak mı?

EDHO için ortaya atılan iddialardan biri de filminin çıkacağı yönündeydi. Filmin nasıl çekileceği konusunda herhangi bir detay yok ancak çeşitli paylaşımlar yapıldı. Sosyal medya kullanıcıları, bu gelişmeleri yakından takip etmek istiyor. Filmin yayınlanacağı tarihe ilişkin bazı bilgiler elde edildi. Ne kadar doğru olduğu da ayrıca merak ediliyor.

2022 Haziran'da Çıkabilir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 2022 yılı Haziran ayında yayınlanabileceği ifade edildi. Film şeklinde yayınlanarak finalin öyle gerçekleştirileceği konuşuluyor. Böylelikle dizi önemli bir sonla yayın hayatını noktalayacak. Oktay Kaynarca'nın başrolde oynadığı yapım sürpriz bir şekilde bitmişti.