EDHO Dizi Oyuncuları Toplandı! Yeni EDHO Dizisi Çekeçekler Açıkladılar

EDHO Dizi Oyuncuları Toplandı! Yeni EDHO Dizisi Çekeçekler Açıkladılar

EDHO'nun ekrana geleceği haberinden sonra gözler Oktay Kaynarca'ya çevrildi. Ancak dizi değil film olarak yayınlanacak. ATV dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için karar verildi mi? Filmde kimlerin oynayacağı da öğreniliyor. Başrollerde Oktay Kaynarca'ya eşlik edecek isimler kesinleşecek. Film ne zaman gösterime girecek?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bitmesiyle beraber izleyicilerin gözü ünlü oyunculardaydı. Hikayenin bitmesi herkesi üzdü. Şimdi ise Oktay Kaynarca'dan gelen haber ile izleyiciler heyecanlandı. EDHO dizisi yerine filmi çıkacak. Üstelik başrollerde oynayan oyuncular da dizi ile aynı. Bu da demek oluyor ki milyonların beklediği EDHO yapımı film olarak ekranlarda yerini alacak. Filmin ne zaman çıkacağı ve kimlerin oyuncu olarak yer alacağını da paylaşacağız.

EDHO Film mi Oldu?

EDHO dizisinin ATV ve yapımcı şirket arasında yaşanan sorundan ötürü sona erdiği bilinmekte. Ancak film konusunda ısrarcı olunacağı belirtildi. Çakırbeyli ailesinin hikayesinin anlatıldığı dizide Oktay Kaynarca adeta yıldızlaşmıştı. Şimdi ise ya seri şeklinde ya da tek seferlik film çekilecek. Sinemada gösterime girecek EDHO'nun gişe rekoru kırması bekleniyor. Böylesine çok sevilen bir yapımın ATV ekranlarında finalsiz sona ermesi dizi gündemine bomba gibi düşmüştü.

EDHO'da Kimler Oynayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Çakırbeyli ailesine mensup olan karakterlerin kesin oynayacağı düşünülüyor. Haliyle dizideki bu gelişmeler izleyicileri heyecanlandırdı. Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer de Oktay Kaynarca ile beraber oynayabilecek. Gösterim tarihi henüz belirlenmedi ancak yakın zamanda dizi hayranlarıyla bir bilgi paylaşılır.