Ebru Şahin'den Hercai Oyuncu Arkadaşı için Anlamlı Sürpriz!

Ebru Şahin'den Hercai Oyuncu Arkadaşı için Anlamlı Sürpriz!

Hercai dizisinin başrol oyuncularından Ebru Şahin, yaptığı hareketle oyuncu arkadaşı Oya Unustası'nın gönlünü kazandı! Aralarının iyi olduğu bilinen iki ismin doğum günü kutlaması paylaşımı büyük ses getirdi.

Hercai dizisi tüm hızıyla yayın hayatına devam ediyor. Dizide yaşanan gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda önemli sahnelerin izleyiciyi etkilediğini söyleyebiliriz. Hatta son zamanlarda sosyal medyada da diziyle ilgili yaşanan bir olay izleyicinin dikkatini çekti. Ebru Şahin'in diziden ayrılan ünlü oyuncu ile ilgili yaptığı paylaşım büyük ses getirmişti. Dizide gerçekten de önemli bir rol canlandırdığı bilinen Serhat Tutumluer'in ayrılığı merak konusu olmuştu. Ancak şimdi ise Ebru Şahin, bambaşka bir isim hakkında paylaşım yaptı. Merakla takip edilen paylaşımda Oya Unustası'ndan bahsetti. Peki Ebru Şahin, paylaşımında ünlü oyuncu hakkında ne yazdı?

Ebru Şahin Paylaşımıyla Duygulandırdı

Hercai dizisinde oynayan Ebru Şahin, kendisi gibi dizide oynayan ancak kısa süre önce Hercai'den ayrılan Oya Unustası ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Paylaşımında doğum gününü kutlaya güzel bir mesaj yayınladı. Pek çok kişi bu hikayeyi beğenip yanıt verirken, Oya Unustası da güzel bir cevapla Ebru Şahin'e teşekkürlerini iletti.

Naif Kelebeğim Diye Hitap Etti

Ebru Şahin, paylaşımında ikisinin de yer aldığı bir videoyu koyarak kendisine "Naif kelebeğim" diye hitap etti. Ayrıca doğum gününü kutlamak için uzun uzun mesaj yazdı ve güzel sözcüklere yer verdi. Duygu dolu bu kutlamanın hemen ardından oyuncu hakkında sosyal medyada güzel sözler edildi. 

Hercai dizisinde boy gösteren ve dizinin enlerinden biri olan Ebru Şahin, hem güzelliği hem de başarılı oyuncu performansıyla adından söz ettirmeyi başarıyor. Dizide oynamaya devam edeceği haberinin ardından ise sosyal medyadaki aktifliğini arttırdı. Dizinin başrol karakterlerinden biri olan Reyyan'a hayat verdiği biliniyor. Reyyan ve Miran'ın aşkıyla ilgili yazılan senaryoda izleyiciler diziyi dikkatli bir şekilde izlemekte. Şu an için dizide her şey yolunda gidiyor. Yeni sezonda yayınlanabileceği konuşulan diziyle ilgili önemli gelişmeler yaşadıkça sizlere haber edeceğiz.