Doğduğun Ev Kaderindir 2 Dizisi Başlıyor! İlk Görüntüler Geldi!

Doğduğun Ev Kaderindir 2 Dizisi Başlıyor! İlk Görüntüler Geldi!

Show TV'de yayınlanması beklenen bir dizi ortaya çıktı. Çağrı Bayrak yönetmenliğinde yayınlanacak dizi, Doğduğun Ev Kaderindir'den daha etkili olacak. Üstelik uzun zaman sonra Haluk Bilginer'i de televizyonlarda göreceğiz. Peki dizi ne zaman başlayacak? Dizinin ismi ve yayın tarihi haberimizde...

TV8'de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile dikkatleri üzerine çeken ünlü yönetmen Çağrı Bayrak, şimdi de farklı bir proje ile karşımıza çıkıyor. Merakla beklenen projenin detayları ortaya çıktı. Show TV'de yayınlanacak dizinin yönetmenliğini kendisi yapacak. Başrollerinde usta oyuncuların yer aldığını görmekteyiz. Dizinin ismi açıklandı mı? Detaylarıyla birlikte dizi hakkında bilinmeyenler öğrenildi.

Baba Dizisi Başlıyor!

Baba dizisinin yeni bölümü dikkatleri üzerine çekecek. Diziyle ilgili çok fazla soru sorulmakta. Çünkü başrol oyuncuları arasında bulunan Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş ve Canan Ergüder gibi isimler dikkatleri üzerine çekiyor. Bir yandan da bu oyuncuların göstereceği performans merak edildi. Peki Baba dizisi ne zaman başlayacak?

Baba Yayın Tarihi

Show TV'de ekrana gelecek Baba dizisinin ne zaman başlayacağı henüz kesinleşmiş değil. Yine de tanıtım videosunun yayınlanması birkaç hafta içerisinde başlayacağına işaret ediyor. Bu dizinin tutmama gibi bir ihtimali yok. Sırf oyuncu kadrosundaki isimler için bile izlenebilir. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Dizinin yeni bölümleri ilgiyle takip edilecek.