Destan Dizisi Barol Oyuncusundan Şok Açıklama! Destan Dizisi Bitiyor mu?

Destan Dizisi Barol Oyuncusundan Şok Açıklama! Destan Dizisi Bitiyor mu?

Destan oyuncusu Selim Bayraktar'ın açıklamaları sonrasında ATV dizisi gündem oldu. Dizideki performansı ile beğeni kazanan ünlü isim, nasıl bir açıklama yaptı? Destan dizisinin yayın sürecine ilişkin hiç dile getirilmeyen konuları itiraf etti. İşte Salı günleri yayınlanan Destan dizisinde yaşananlar...

Destan dizisinin başrol oyuncuları arasında yer alan Ebru Şahin ve Edip Tepeli'nin yanı sıra Selim Bayraktar da büyük ilgi çekiyor. Başarılı isimlerin sergilediği performans neticesinde, dizi yalnızca dört bölüm yayınlanmış olsa bile reytinglerde yükseldi. ATV ekranlarında yayınlanan Destan'la ilgili bilinmeyenler açıklandı. Selim Bayraktar'ın açıklamaları gün yüzüne çıktı. Diziyle ilgili konuşan ünlü isim neler söyledi? Merakla beklenen gelişmelerde bugün neler olduğuna değineceğiz.

Selim Bayraktar'dan Açıklama!

Selim Bayraktar, diziyle ilgili soruları yanıtladı. Salı akşamı yayınlanan dizi için gece gündüz çalıştıklarını ifade etti. Yoğun çalışma temposunda olduklarından ötürü ister istemez zorlandıklarını da ekledi. Bir taraftan dizinin başarılı olmasının bu zor çalışmaya bağlı olduğunu da vurguladı. Tüm gelişmeler bir yana oyuncunun kullandığı ifadeler izleyiciler tarafından heyecanla dinlendi.

Alpagu Han'ı Canlandırıyor

Başrolde yer alan oyunculardan olan Selim Bayraktar, Destan dizisinde Alpagu Han'a hayat veriyor. Kendisinin şimdiden sosyal medyadaki takipçi sayısı iyice artmaya başladı. Ona olan ilgisinin artması nedeniyle oyunculuk kariyeri de bundan olumlu etkilenecek.