Demet Özdemir Mahkum Dizisine Katılıyor! Resmi Açıklama Az Önce Geldi!

Demet Özdemir Mahkum Dizisine Katılıyor! Resmi Açıklama Az Önce Geldi!

Demet Özdemir'in Mahkum dizisi afişini paylaşması herkesi heyecanlandırdı. Bir süredir ekranlara göremediğimiz ünlü oyuncu Fox TV dizisinde mi oynayacak? Mahkum'un oyuncu kadrosuna baktığımızda sürpriz bir ismi gördük. İşte Demet Özdemir'i de heyecanlandıran o gelişme...

Fox TV'de yayın hayatına başlayan Mahkum dizisi, ilk bölümüyle ilgiyi üzerine topladı. Kendi yayın günü yerine Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin gününde ekrana gelen yapım çok izlendi. Üstelik Demet Özdemir'in diziden önceki paylaşımı da şok etkisi yarattı. Ünlü oyuncu bir süredir herhangi bir dizide oynamıyordu. Hal böyle olunca dizinin afişini paylaşınca kıyamet koptu. Oyuncunun kadroda yer alacağı düşünüldü. Peki Demet Özdemir diziye katılacak mı?

Demet Özdemir Mahkum'da mı?

Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova gibi isimlerin oynadığı dizide Tugay Mercan da yer alıyor. Tugay Mercan ile Demet Özdemir çok iyi arkadaş. Dolayısıyla  Demet Özdemir'in dizide yer alması oyuncuları da sevindirecektir. Ancak Mahkum dizisine katılmadığı biliniyor. Fox TV'de yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda olacağı tahmin edilse de böyle bir şey gerçekleşmedi.

Arkadaşına Destek Verdi

Mahkum dizisi oyuncularından Tugay Mercan'a başarılar dileyen Demet Özdemir, 14 milyon takipçili Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Bu paylaşımıyla beraber arkadaşına destek çıktı. İzleyiciler ise ünlü ismin diziye katılacağını düşündü. Ancak ne yazık ki oyuncunun Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden sonra hangi diziye katılacağı henüz kesinleşmedi.