Çukur Dizisine Final Öncesi Leyla Katıldı! Leyla Kimdir?

Çukur Dizisine Final Öncesi Leyla Katıldı! Leyla Kimdir?

Ekranların en sevilen ve merakla izlenilen dizisi Çukur'a final öncesi Leyla karakterini canlandıracak yeni bir oyuncu katıldı. Bütün gözler yeni katılan oyuncuya dikildi. Yamaç ile Leyla yeni aşk'a başlayacak söylentileri gündem oldu. Leyla kimdir?

Yayınlandığı günden beri gündemde  olan "Çukur" dizisine yeni bir  oyuncu katılıyor. Mayıs ayında final yapması planlanan "Çukur" dizisine final öncesi yeni katılan  oyuncu dikkatleri üzerine çektirdi.

Yeni katılan  oyuncu ortalığı karıştıracak gibi duruyor. Yamaç ve Efsun arasındaki ilişkiyi bitireceği ve Yamaç'la yeni aşka yelken açacağı dizisinin hayranları tarafından belirtildi.

Final yapılması bekleniyordu. Hayranları dizisinin final yapmasına üzülürken yeni oyuncu katılmasıyla bütün dikkatleri üzerine çekti. Yeni katılan  oyuncu ile birlikte final yapma kararı aldılar.

Çukur Dizisinin Final Öncesi Kimler Katıldı !

Final'a doğru giderken final öncesi  oyuncu kadrosu açıklandı. Edinilen bilgiye göre final öncesi başka oyuncu katılıp katılmayacağı henüz belli değil Süprizler  dolu olan dizi her an yeni bir  oyuncu daha kadrosuna katabilir veya çıkarabilir.

Final önce dahil olan oyuncu Leyla'dir. Sosyal medya da gündem oldu. Gözler yetenekli oyuncuya ve Çukur dizisine çevrildi. Final öncesi bölümlerde neler  olacak merak ediliyor.

Leyla Kimdir? ( Çağla Demir )

1 Ocak 1992 Samsun doğlumdur. Ankara Başkent İletişim Akademisi’’nde oyunculuk eğitimi alan sanatçı, kariyerine 2014 yılında rol aldığı "Medcezir" dizisi ile başladı. Gerçek adı Çağla Demir'dir.

OYNADIĞI FİLMLER VE DİZİLER

Bayi Toplantısı (Film, 2020)
Elimi Bırakma (TV Dizisi, 2019)
Kocaman Ailem (TV Dizisi, 2018)
Siyah İnci (TV Dizisi, 2017)
Kara Sevda (TV Dizisi, 2015-2017)
Medcezir (TV Dizisi, 2014)