Çukur Dizisinde Büyük Yüzleşme Yaşandı! Seyirciler Çok Şaşırdı!

Çukur Dizisinde Büyük Yüzleşme Yaşandı! Seyirciler Çok Şaşırdı!

Show TV’de yayın hayatına devam ederken farklı aksiyon sahneleriyle gündem olmaya çalışan Çukur’da sona doğru yaklaşılıyor! Mayıs ayında final yapılacağı söylentileri yayılan dizinin son bölümlerinde heyecan gittikçe artıyor!

Show TV’nin pazartesi akşamı vazgeçilmezlerinden olan Çukur dizisi geçtiğimiz aylarda final kararı almıştı. Bu karara yönelik bölümlerini çıkarmaya devam eden kadro gittikçe güzel işlere imza atıyor diyebiliriz. Son bölümünde seyirciyi oldukça heyecanlandıran dizinin yeni bölümünü herkes merak ediyor.

Amca Sözünde Duramayacağa Benziyor!

Evi alınan Aliço elinden bir şey gelmese de kendi başına bir şeyler yapmaya devam ediyordu. Onun bu haline yardım etmek isteyen Cumali, direkt harekete geçti! Değişik hareketleriyle heyecanlandırsa bile kendisini kaybetmekten çok korkan karakterin neler yapacağı belirli değil! Amca, mahallenin düzeninden ve kendi memnuniyetsizliğinden sürekli yakınıp durmasına yönelik Vartolu bir şey söyleyemese de böyle devam ederse sözünde duramayacağını açıkladı!

Yönetmen:

Sinan Öztürk Senaryo: Gökhan Horzum, Damla Serim Yapımcı: Kerem Çatay İdari Yapımcı: Yamaç Okur Müzik: Toygar Işıklı 2. Yönetmen: Barbaros Bilgin Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutluay Sanat Yönetmeni: Oya Köseoğlu

OYUNCULAR

Yamaç: Aras Bulut İynemli Sultan: Perihan Savaş Cumali Amca: Müfit Kayacan Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil Aliço: Rıza Kocaoğlu Cumali: Necip Memili Efsun: Damla Sönmez Celasun: Kubilay Aka Akın: Burak Dakak Damla: Hare Sürel Emmi: Kadir Çermik Ayşe: İrem Altuğ Saadet: Boncuk Yılmaz Medet: Mustafa Kırantepe Karaca: Ece Yaşar Metin: Cem Uslu Meke: Aytaç Uşun Murtaza: Ferit Kaya Nedim: İlkay Akdağlı Feyyaz: Erdağ Yenel Cennet: Aylin Engör Seher: Begüm Akkaya Yasmin: Gamze Doğanoğlu Konuk Oyuncu: Genco Özak