Çöp Adam Dizisi Dünya Kupası'ndan Ötürü Başlayamadı!

Çöp Adam Dizisi Dünya Kupası'ndan Ötürü Başlayamadı!

Star TV dizisi Çöp Adam bir türlü yayın hayatına başlayamadı. Dizideki bu gelişme ile birlikte çeşitli ifadelere yer verildi. Çöp Adam dizisi hakkında bizleri tam olarak neler bekliyor? Merak edilenleri sizlerle paylaşırken bir yandan detaylara değinelim. Dizi ne zaman başlayacak?

Çöp Adam, normal şartlarda bu ay içerisinde başlayacaktı. Star TV'nin oldukça iddialı projelerinden biri olacaktı. Ancak gelinen noktada öyle detaylara yer verildi ki duyanlar şaşırdı. Son zamanlara damgasını vuran Çöp Adam dizisi başta olmak üzere bizleri hangi detaylar bekliyor sizlerle paylaşalım. Öte yandan Çöp Adam'da başrol oynayan oyuncuları da aktarıyoruz. Dizi neden bir türlü başlayamadı?

Çöp Adam Dizisi Ertelendi

Çöp Adam'ın yayın tarihi ertlendi. Aralık ayında başlaması bekleniyor. Çünkü Katar'da düzenlenen FIFA 2022 Dünya Kupası var. Bu maçlar ise büyük ilgi görmekte. Dolayısıyla eğer sizler de dizinin başlamasını istiyorsanız maçların sona ermesini beklemelisiniz.

Çöp Adam Oyuncuları ve Konusu

Tamer ve Peri büyük aşkları için birçok sınavdan geçeceklerdir. Tamer aslında Peri'yi kapattığı yerde ona bir dünya yaratmıştır. Saplantılı aşkı olan Tamer, zamanla sevgisini daha yumuşatacak ve duygusal bağa dönüştürecektir.

Elçin Sangu,

Engin Altan Düzyatan,

Sedef Avcı,

Füsun Demirel,

Salih Kalyon,

Hülya Şen,

Elçin Afacan,

Büşra Çam