Çok İddialı Gelen Kalp Yarası Dizisi Finale Doğru Gidiyor! Kalp Yarası Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Çok İddialı Gelen Kalp Yarası Dizisi Finale Doğru Gidiyor! Kalp Yarası Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

ATV Kalp Yarası için yakın zamanda final kararı verilebilir. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizi, eskisi kadar çok izlenmiyor. Peki dizide neler yaşanacak? Merakla beklenen yeni bölümde işler tersine döner mi göreceğiz. Kalp Yarası kaçıncı bölümde final yapacak? İşte final tarihine dair Kalp Yarası hakkında bildiklerimiz...

ATV'de ekrana gelen Kalp Yarası dizisinin reytingleri hiç de iç açıcı değil. Diziden gelen habere göre yakın zamanda final gelişmesi yaşanabilir. Pek çok kişi dizinin neden sona ereceği hakkında fikir yürütüyor. Gökhan Alkan ile Yağmur Tanrısevsin'in başrolde oynadığı dizide Ayşe ve Ferit'in aşkı konu edilmekte. Ancak ilk bölümden bu yana reytinglerin düştüğü gözlemlendi. AB ve ABC1 kategorilerinde reytingler iyice azaldı. Tüm kişiler kategorisinde yine bir ihtimal yüksek olsa da eskisine göre pek de iyi değil. Tüm bu gelişmeler dahilinde gözler 24. bölüme çevrildi.

Kalp Yarası Final Yapar mı?

Eğer dizi 24. bölümde de reyting kaybına devam ederse ATV'den kısa süre sonra final kararı gelebilir. Bu da dizinin sona ereceği anlamına geliyor. Çünkü ATV gibi pek çok kanal düşük reyting karşısında diziyi yayından kaldırarak farklı projelerin yayın hayatına başlamasını sağlıyor. Reytingler azalır ise kanalın gelirleri de bundan etkilenir. Seyirci kitlesi ise tam tersini düşünüyor.

İzleyiciler Final İstemiyor

Sosyal medyadan yapılan açıklamalara göre seyirciler dizinin final yapmasını istememekte. Ancak reytinglerle ilgili olumlu gelişme yaşanmadığı sürece bu ihtimal gittikçe kuvvetli hale gelecek.