Camdaki Kız'daki Ayrılık Kesinleşti! Başroldeki İsim Ekranlara Veda Ediyor!

Camdaki Kız'daki Ayrılık Kesinleşti! Başroldeki İsim Ekranlara Veda Ediyor!

Kanal D dizisi Camdaki Kız'dan ayrılacak oyuncu büyük ses getirecek. Öyle ki diziden ayrılacak ismi duyduğunuzda şok olacaksınız. Cana karakteri ekranlara veda etmek için gün mü sayıyor? Hande Ataizi'den konuyla ilgili bir açıklama geldi mi?

Camdaki Kız dizisinde yaşanan ayrılık büyük ses getirecek. Öyle ki diziden ayrılmasını beklediğimiz isim herkesi şaşırttı. Başrol oyuncusu olarak dizinin ilk bölümünden bu yana ekranlarda gördüğümüz oyuncu, artık farklı projelerde rol alacak.

Hande Ataizi Diziden Ayrılacak

Diziden ayrılmasını beklediğimiz oyuncu Hande Ataizi olarak açıklandı. Cana karakteriyle dizinin kaderini belirlemişti. Dolayısıyla onun diziden ayrılması büyük bir yıkım olacak şeklinde yorumlara neden oluyor.

Camdaki Kız Son Bölümde Neler Oluyor?

Cana’nın bebek itirafı üzerine konağa gelen Nalan, hem Sedat’la hem de tüm Koroğlu ailesi ile yüzleşir. Tüm ısrarlara ve Feride’ye rağmen evi terk eden Nalan; soluğu Billur’un yanında alır. Sedat; Cana’dan hesap sormak için Cana’nın Alp’le yaşadığı eve gidince Alp’le yeni bir kavgaya tutuşur. Feride’nin de Sedat’ın da Nalan’ın gidişini kabullenmeye niyeti yoktur. Hayri ise yine tüm desteğiyle Nalan’ın yanındadır. Nalan ise bu desteğe kayıtsız kalamaz.