Camdaki Kız'da Finale Çok Az Kaldı! Feride'nin Ölümüyle Herkes Yıkılacak!

Camdaki Kız'da Finale Çok Az Kaldı! Feride'nin Ölümüyle Herkes Yıkılacak!

Camdaki Kız dizisinde neler oluyor? Sevilen yapıma dair güncel gelişmeler paylaşıldı. Feride'nin ölecek olması ve Nalan'ın eşinden boşanmak istemesi gibi detaylar gün yüzüne çıktı. Kanal D dizisindeki senaryo bir daha asla eskisi gibi olmayacak.

Camdaki Kız dizisinin son bölüm fragmanı dikkatleri üzerine çekti. 60. bölümde hiçbir şey eksisi gibi olmayacak. Öte yandan bizleri başka neler bekliyor? Son zamanlara damgasını vuran dizideki bazı detaylar gün yüzüne çıkacak. Güncel gelişmeler ve dahası haberimizde yerini aldı.

Camdaki Kız'da Nalan Boşanacak

Nalan'ın boşanmak istediğini söylemesi ve Feride'nin ölüm ihtimaliyle birlikte herkes yıkılıyor. İzleyiciler, dizinin bir anda hızlı ilerleyen hikaye ile karşılaşmasına şaşırdı. Şimdi ise bizleri nelerin beklediği yanıt bulacak.

Camdaki Kız Son Bölüm Özet

Nalan’ın Billur’da olmadığını gören Feride, Billur’dan hesap sorar. Olaya müdahale eden Muzo sayesinde Hayri Nalan’ı Billiur’un evine getirir. Nalan’ın Hayri’yle olduğunu anlayan Feride, Hafize’yi çağırarak ondan korseyi getirmesini ister. Korse kozu da Nalan’ yolundan döndürmeye yetmeyecektir. Cana’nın tehdidine boyun eğmek zorunda kalan Gülcihan ise Cavit’ten yardım ister.