Camdaki Kız Gerçek Bir Aşk Hikayesi İle Gündem Olacak! Camdaki Kız Konusu Nedir?

Kanal D'de yayınlanacak olan Camdaki Kız dizisi herkesin merakla beklediği gerçek aşk hikayesiyle yayın hayatına başlıyor. Camdaki kız konusu nedir? Camdaki kız oyuncuları kimlerdir? Camdaki kız ne zaman başlıyor?

 

Camdaki Kız yakında Kanal D'de ekranlarında yayına  başlıyor!  Merak konusu olan dizi gerçek bir aşk hikayesini konu alıyor. Başarılı oyuncu yapımcı kadrosundan oluşuyor.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN KONUSU!

Camdaki Kız dizisinin bu gün ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Bir romandan uyarlanan dizi gerçek bir aşk hikayesini anlatıyor. Oyuncu ve sahneleriyle bir birinden romantik ve duygusal hikaye barındırıyorkı izleyicileri ekrana kilitleyecekmiş gibi duruyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nın aynı isimli romanından uyarlanmıştır.

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI!

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç,  Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Nadim Güç'ün üstlendiği Camdaki Kız yakında Kanal D'de başlıyor! 

CAMDAKİ KIZ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yapılan araştırmalara göre  ilk tanıtım fragmanı geldi Henüz yayınlanma tarihi ve saati belirtilmedi Sadece Kanal D ekranlarında yakında başlayacak ibaresi verildi.