Camdaki Kız Dizisinde Ayrılık Krizi! Camdaki Kız Başrol Oyuncusu Apar Topar Diziden Ayrıldı!

Camdaki Kız Dizisinde Ayrılık Krizi! Camdaki Kız Başrol Oyuncusu Apar Topar Diziden Ayrıldı!

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Camdaki Kız dizisinde bir veda gerçekleşti. Nalan'ın büyük baskı yapmasının ardından yönetmen ve yapımcı Cana karakterinin üstünü çizdi. Dizi severler Canan karakterinin kadrodan ayrılması gerektiğini söylüyor. İşte haberin tüm detayları...

Camdaki Kız dizisinin başrollerinde bulunan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu yeteneği ile ön plana çıkmayı başardı. Camdaki Kız dizisinin son bölümünde yaşananların ardından dizi severler yeni bölümü de merak ediyor. Sedat Muzo'nun kız arkadaşı ile tanışarak Nalan'a da keyifli anlar yaşatmayı ihmal etmedi. Nalan Sedat'ın telefonunu Cana'nın numarası görünce işler bir hayli karıştı.

Nalan ve Sedat'ın arası açılıyor!

Camdaki Kız dizisinin yayınlanan son bölümünde Nalan, Sedat'ın telefonunda Cana'nın adını görür. Bu durum karşısında çok şaşıran Nalan ne yapacağını bilemez. Bunun ardından Sedat'ın telefonuna Cana'nın mesaj attığını gören Nalan mesajı okuyunca sinirlerine hakim olamaz. Apar topar evden çıkan Nalan, Cana'nın mesajda verdiği adrese doğru yola çıkar. Ardından kafede babası ile Cana'yı yan yana gören Nalan şok yaşar. Bunun ardından Cana ve Nalan arasında ipler daha da gerilir.

Sedat ve Cana arasında ipler geriliyor

Camdaki Kız dizisinin son bölümünde Sedat, Cana ile konuşarak, Nalan'ın peşini bırakmadığını söyledi. Ardından parasının olmaması durumunda Cana'nın da kendisi ile gelmeyeceğini söyleyen Sedat yalnız kalmak istediğini belirtti. Bunun ardından Sedat ve Cana ayrılığı gündeme damga vurdu. Hatta kimi izleyici Cana karakterinin Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosundan ayrılacağını söylüyor. Cana ve Sedat arasındaki bu ayrılık ise izleyicileri bir hayli sevindirdi. Nalan'ın, babası ve Cana'yı bir arada görmesi ise şok etkisi yarattı. Camdaki Kız dizisinin 20. bölümünde Nalan'ın değişimi gözlerden kaçmadı. Rafet'e resti çeken Nalan dizinin yeni bölümünde tarzı ve kıyafeti ile fark yarattı. Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü bu olayların ardından daha da merak söz konusu oldu.