Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Başlamadan Bitiyor! Dizinin Akıbeti Hakkında Resmi Karar Açıklandı

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Başlamadan Bitiyor! Dizinin Akıbeti Hakkında Resmi Karar Açıklandı

Geçtiğimiz sezonun en başarılı yapıtı olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi hakkında şoke edici açıklamalar gündeme geldi. Yayınlandığı zaman reytinglerden düşüş elde etsede konusu ve oyuncu kadrosu ile ön plana çıkarmayı başardı. İşte haberin tüm detayları...

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi reyting kaybı yaşasa da anlattığı konu ile çok iyi projelerin başından yer alıyor. Dizi konusu dışında oyuncu kadrosu ile de kemik izleyici kitlesine sahip oldu. Ayrıca Kıbrıs halkının yaşadığı zulmü konu alan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi izleyiciyi de yoğun yasa boğdu.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi bu sezon yayınlanmayacak mı?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi bu sezon yayınlanmayacak mı? Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Pelin Karahan, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi başarılı oyuncuları bünyesinde barındıran Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, Kıbrıs halkının yaşadığı zulmü en gerçekçi hali ile izleyiciyle buluşturdu.

Kulislerden alınan bilgiler neticesinde Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi bu sezon da ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Hatta ekibin ağustos ayının sonlarına doğru Kıbrıs’ta olacağı da ortaya çıktı. Ağustos ayında çekimleri planlanan dizinin büyük hayran kitlesi, ikinci sezonu büyük merakla bekliyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin ikinci sezonuna dair gelişmeler ortaya çıktı

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin ikinci sezonuna dair gelişmeler ortaya çıktı. Ağustos ayında 120 dakikalık çekilecek olan bölümler şimdiden merak söz konusu oldu. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda bulunan oyuncular, yaz sıcaklarında dolayı şikayetçi oldu. Dizinin başrol oyuncusu Pelin Karahan başta olmak üzere bütün ekip, çekimlerin yaz sicaklarinda olmasından yana şikayetlerini dile getirdi.

Bundan dolayı dizi çekimlerinin Ayvalık’ta yapılması için araştırmalar sürüyor. Yani Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ikinci sezon çekimleri için Ayvalık’I tercih edebilir. Kıbrıs’ın yaz sıcaklıklarında dolayı gelen şikayetler üzerine, dizi çekimleri Ayvalık’a taşınabilir.