Bir Zamanlar Çukurova'dan Ayrılanlar Oyuncular Belli Oldu! Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Toplu Ayrılık

Bir Zamanlar Çukurova'dan Ayrılanlar Oyuncular Belli Oldu! Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Toplu Ayrılık

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılan oyuncular açıklandı. Hilal Altınbilek ve İbrahim Çelikkol'un diziden ayrılması beklenirken ekranlara kimler veda etti? Çok şaşırtan gelişmeler bizzat ATV dizisinde yaşanıyor. Oyuncu ayrılıklarına ilişkin merak edilenler yanıt buldu. İşte diziden ayrılan oyuncular...

Bir Zamanlar Çukurova'dan kimlerin ayrıldığı merak ediliyordu. Hilal Altınbilek ve İbrahim Çelikkol'un eşsiz performansıyla reyting rekorları kıran diziye dair yeni gelişmeler paylaşıldı. Pek çok kişi dizinin yeni bölümünde kimleri göremeyeceğini araştırdı. ATV dizisinde ortaya çıkan gelişmeler herkesi şaşırtmaya yetti. Peki dizide neler oluyor? Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde yaşanacaklar gözler önüne serildi. Artık diziden iki kişi daha eksildi. Sevilen yapım finale doğru mu gidiyor?

Diziden Ayrılanlar Kim?

İki başarılı oyuncunun diziden ayrıldığı ortaya çıktı. Selin Yeninci ve Selin Genç'i artık dizide görmeyeceğiz. Saniye ve Gülten karakterlerini canlandıran oyuncular, aynı anda veda etti. Bir yandan da diziden neden ayrıldıkları tartışıldı. Çünkü dizide yan karakter olsalar bile dikkat çeken isimlerdi. Güzellikleriyle dizinin dikkat çeken oyuncuları arasında yerlerini almışlardı.

Yeni Dizide mi Oynayacaklar?

Her iki oyuncunun da senaryo gereği diziden ayrıldığı düşünülüyor. Dolayısıyla yeni bir proje şu an için duyurulmuş değil. Olsa dahi yakında ortaya çıkacaktır. ATV dizisindeki ayrılıklarla birlikte diziye yeni isimler katılabilir. Hangi oyuncuların transfer olacağını zamanla göreceğiz.