Bir Zamanlar Çukurova Oyuncu Kadrosunu Güçlendirdi! Usta Oyuncu ATV Dizisinde!

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncu Kadrosunu Güçlendirdi! Usta Oyuncu ATV Dizisinde!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrol oyuncusu diziden ayrılacak mı merak ediliyor. Tam da bu esnada diziye yeni bir isim katıldı. Usta oyuncunun hayat vereceği karakter merak edildi. ATV dizisinde hangi oyuncu dahil oldu?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi hakkındaki final iddiaları bitmek bilmiyor. Diziden ayrılan başrol oyuncularına bakacak olursak neredeyse birkaç ismin dışında diziyi sırtlayan kimse kalmadı. Son olarak İbrahim Çelikkol ve Hilal Altınbilek'in başrolü götürdüğü görülüyor. Ancak Hilal Altınbilek'in hayat verdiği Züleyha'nın da ayrılacağı belirtiliyor. Ünlü oyuncu konuyla ilgili tam anlamıyla bir açıklamada bulunmadı. Yeni bölüm fragmanında başından vurulması her şeyi değiştirecek. Dizinin hikayesi finale göre uyarlanır ise izleyiciler isyan edebilir. Neyse ki diziye yeni bir oyuncu daha katılacak. Bir Zamanlar Çukurova'daki büyük değişim herkesi şok edecek.

Diziye Kim Katıldı?

Önümüzdeki haftalardan itibaren dizide usta oyuncu Altan Gördüm'ü izleyeceğiz. Kendisinin uzmanlık alanı olan tiyatro oyunculuğu, gelecek nesle ışık tutuyor. Usta olması nedeniyle dizideki varlığını fazlasıyla gösterecektir. Önümüzdeki bölümlerde izleyicileri ne gibi gelişmeler bekliyor göreceğiz.

Züleyha Yaşayabilir

Öte yandan Züleyha'nın yaşama şansı da bir o kadar tartışılıyor. Eğer karakter diziden ayrılmaz ise reytingler bir anda yükselecektir. Yeni bölüm fragmanından sonra gözler ATV ekranlarında olacak. İzleyicilerin beklentisi Züleyha'nın ağır yaralı olarak dizide kalması yönünde. Aksi halde büyük sıkıntılar yaşanabilir.