Bir Zamanlar Çukurova Eski Oyuncuların Hepsi Ayrıldı!

Bir Zamanlar Çukurova Eski Oyuncuların Hepsi Ayrıldı!

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü izleyicileri şaşırtmaya yetti. Hilal Altınbilek'ten beklenen ayrılık haberi başka bir oyuncudan çıktı. ATV dizisinde neler yaşanıyor? Ünlü oyuncu ekranlara veda etmek istediğini söyleyince kimse buna anlam veremedi. İşte diziden ayrılması beklenen oyuncuya dair detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümüne damgasını vuracak olan bir ayrılık yaşanacak. Hilal Altınbilek'in hayat verdiği Züleyha karakterinin diziden ayrılması bekleniyor. Bu ayrılıkla beraber dizinin kaderi değişebilir. Ancak ondan önce bir isim ayrılabilir. Başarılı oyuncunun bir süredir diziden ayrılmayı istediği belirtilmekteydi. Kerem Alışık ile de beraber görüntülendiğinde bunu istediğini söylemişti. Peki ATV dizisindeki o isim kim?

Serpil Tamur Diziden Ayrılacak mı?

 Bir Zamanlar Çukurova'da Hamimme Nine karakterine hayat veren Serpil Tamur, yakın zamanda diziye veda edebilir. Kerem Alışık ile birlikte görüntülenen oyuncu, onun ayrılığından sonra kendisinin de diziden ayrılmasını temenni ettiğini söyledi. Hayat verdiği karakteri gelecek bölümlerde neler bekliyor göreceğiz. ATV'de yayınlanan dizideki son gelişmeler şok etti. Züleyha'nın hastanelik olmasıyla beraber diziden ayrılması an meselesi.

İzleyiciler Şaşırtılacak

Herkes Züleyha'nın önce ayrılmasını beklerken, diziden gelen bir sürpriz ile Hamimme Nine'nin ayrılması sağlanabilir. Tüm bu detaylar düşünüldüğünde başka ne gibi gelişmeler yaşanacak hep birlikte göreceğiz. Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki şok gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.