Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Züleyha'nın Aşklarına Bir Yenisi Daha Eklendi

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Züleyha'nın Aşklarına Bir Yenisi Daha Eklendi

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da yeni gelişmeler yaşanıyor. Dizide Sinan Gümüşoğlu'nun daha fazla ön plana çıkması bekleniyor. Züleyha ve Fikret arasında yaşananlar ise bardağı taşıran son damla oldu. Peki dizide neler oluyor? Bir Zamanlar Çukurova seyircilerine büyük şok...

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Daha önce diziye veda eden Demir Yaman karakterinin geri döneceği iddia ediliyordu. Ancak gelinen noktada Murat Ünalmış'ın diziye dönme ihtimali neredeyse sıfıra indi. Çünkü karakterin cesedi bulundu ve hayatını kaybettiği öğrenildi. Düzenlenen cenaze töreninden sonra İbrahim Çelikkol'un dizide daha fazla öne çıkacağı anlaşıldı. Ancak Züleyha, Sinan ve Fikret arasında yaşanacak bir sıkıntı var gibi gözüküyor.

Fikret Züleyha'ya Aşık!

Fikret, Züleyha'ya gittikçe daha fazla ilgi duymaya başladı. Bir yandan Sinan ile Züleyha'nın birlikteliği bir yandan da Fikret'in durmak bilmeksizin Züleyha ile görüşme çabaları gözlerden kaçmıyor. Üçlü arasındaki aşk üçgeni incelendiğinde kazanan tarafın kimin olacağı merak edildi.

İbrahim Çelikkol Çok Konuşulacak

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümlerine bizzat İbrahim Çelikkol'un damga vurması bekleniyor. Çünkü başarılı oyuncu Demir Yaman'ın çocukluk arkadaşı Sinan Gümüşoğlu karakteri ile diziye katıldı. Haliyle onun olmadığı yerde varlığını sürdürecek ve adından söz ettirebilecek. Kendisinin özel bir konumda olduğunu vurgulamamız gerekiyor. ATV dizisinin yeni bölümünde yaşanacaklar şimdiden merak edildi.