Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Herkesten Gizlenen Aşk Ortaya Çıktı

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Herkesten Gizlenen Aşk Ortaya Çıktı

Timur savcı ve Burak Sağyaşar'ın yapımcılığını üstlendi Bir Zamanlar Çukurova dizisi 114. bölümü ile ekranlarda yerini aldı. Perşembe akşamları izleyici ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hakan Züleyha'nın kalbine girmek için elinden gelen her şeyi yapar. İşte haberin Tüm detayları...

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaşanan gelişmeler izleyicileri şaşkına çevirdi. Hakan, Züleyha için her şey yapmayı göze alırken Fikret ise aralarındaki husumeti daha da arttırır. Alınan bilgiler neticesinde sosyal medyada en çok konuşulan diziler arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova 114. bölümü ile gündem oldu. Dizinin son bölümü tüm kişiler kategorisinde reytingleri çok iyi ilerleterek ikinciliği elde etti. Dizinin son bölümünde izleyicilerin ilgisi de arttı.

Züleyha ve Hakan yakınlaşıyor!

Züleyha, Hakan'a Aşk defterini kapattığını söylese de Hakan elinden gelen her şeyi yapmaya karar verdi. Hakan ile arasında olanları Lütfiye'ye söyleyen Züleyha Lütfiye'nin de onayını alarak Adnan'ın ortadan kalp kaybolması ile birlikte kendine gelemedi. Hakan, Züleyha ve Fikret Adnan’ı ararken Hakan Adnan ile çıkıp gelince Züleyha'nın güvenini de kazandı. Hakan'ın bu kahramanlığından dolayı Fikret biz kez daha kendisine düşman oldu. Bunun ardından Fikret Hakan'ın Züleyha’yı etkilemek için Adnan’ı kaçırdığını söyledi. Hakan da fikrin Züleyha’yı kıskandığını açıklayınca tekrar kavga çıktı. Fikret ve Hakan arasındaki rekabet ise günden güne derinleşti.

Betül ve Fikret evlenecek mi?

Betül’ün Fikret'e kurduğu tuzak anlaşıldı. Hakan'ı bahane ederek Fikret’i otele götüren Betül’ün çektirdiği görüntüler ise Çukurova’ya yayıldı. Lütfiye bu dedikodulara son vermek için Betül’e evlenme teklif etmesi gerektiğini söyleyince Fikret bu durumu kabullenmedi. Ardından konağı arayan Bedir Fekeli Ağa’yı Abdulkadir'in öldürdüğünü dile getirdi. Abdülkadir'in arkasındaki ismi de söyleyecekken Vahap o esnada deri öldürdü. Züleyha ise arandığını öğrenince Hakan ile beraber bulundukları restorandan çıkıp olay yerine gitti. Vahap ise elindeki silahı Hakan’a doğru doğrulttu. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümü ile saat 20.00 de perşembe akşamı ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak.