Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Yine Oyuncu Değiştirdi!

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Yine Oyuncu Değiştirdi!

Güldür Güldür programında yer alan Aycan Koptur, yakın zamanda farklı bir diziye geçecek. İddialara göre Aycan Koptur'un Bir Zamanlar Çukurova'da oynayacağı ortaya çıktı. ATV dizisinde hangi karakteri canlandıracağı merakla bekleniyor. Eğer açıklamalar netleşir ise bu bilgi bizlere de verilecek.

Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür programı ile tanınan Aycan Koptur, bir süredir programda yer alıyor. Kendisinin eğlenceli taklitleri ile izleyicilerin beğenisini kazandığı bilinmekte. Ancak programdan ayrılarak dizi kariyerini sürdürme isteği içerisinde olduğu iddia edildi. Bir Zamanlar Çukurova dizisine katılacak mı merak ediliyor? ATV'de yayınlanan dizide ne gibi gelişmeler yaşanacak? Ünlü oyuncu gerçekten diziye katılacak mı? Kendisinin sosyal medyadan açıklama yapması bekleniyor.

Kanal Açıklama Yapmadı

ATV, Bir Zamanlar Çukurova'ya kimin katılacağına ilişkin bir açıklamada bulunmadı. Ancak dizinin geldiği son konum düşünülürse bu transfer fazlasıyla mantıklı gözüküyor. Çünkü dizinin son haftalarda çok önemli oyuncuların ayrılmasıyla sarsıldığı bilinmekte. Eğer Bir Zamanlar Çukurova'ya yeni isimler katılmazsa dizinin hikayesi nasıl sürdürülecek?

Güldür Güldür'den Ayrılacak mı?

Öte yandan Aycan Koptur'un Güldür Güldür'den ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor. Oyuncunun henüz resmi açıklamada bulunmaması Ali Sunal'ın programında oynamaya devam edeceği düşüncesini akıllara getiriyor. Sosyal medya hesapları anlık olarak takip edilmekte ve henüz açıklama gelmedi. ATV'deki dizi için güzel bir transfer olsa da oyuncu ne düşünüyor bilinmiyor.