Bir Zamanlar Çukurova Dizi Oyuncusunun Cesedi Bulundu! Bir Zamanlar Çukurova Seti Yasa Boğuldu

Bir Zamanlar Çukurova Dizi Oyuncusunun Cesedi Bulundu! Bir Zamanlar Çukurova Seti Yasa Boğuldu

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden acı haber geldi. Bir Zamanlar Çukurova Dizi oyuncusunun cesedi bulundu. Bir Zamanlar Çukurova seti gözyaşlarına boğuldu. detaylar haberimizde..

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir Yaman karakterine hayat veren Murat Ünalmış 3. sezon ile birlikte diziye veda etme kararı aldı. Bunun ardından Bir Zamanlar Çukurova dizisinin senaristleri Demir Yaman karakterini 4. sezonda da öldürmedi. Demir Yaman yaşıyormuş gibi sahneler dizide yer alınca dizi severler Murat Ünalmış'ın tekrardan diziye döneceğini düşündü.

Demir Yaman’ın cesedi bulundu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin senaristleri Demir Yaman karakterini bir şekilde hikâyede tutmak için elinden gelen her şeyi yaptı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanan 112. bölümünde Demir Yaman'ın cesedi bulundu. Böylece ünlü oyuncunun hikâyeden ayrıldığı ortaya çıktı. Durum böyle olunca dizinin oyuncu kadrosu ve set ekibi de Murat Ünalmış’a sosyal medyadan veda etti. Dizide Gülten karakterine hayat veren Selin Genç ise Murat Ünalmış’a veda ederek ondan çok şey öğrendiğini dile getirdi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Faik’i Polen Emre de Murat Ünalmış ile paylaşım yapmayı ihmal etmedi.

Ekip arkadaşları Murat Ünalmış’a veda etti

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Raşit karakterine hayat veren Şahin Vural, Murat Ünalmış'ın çok iyi bir insan olduğunu ve kendisi ile çalışmaktan onur duyduğunu yazdı. Fikret karakteri ile bilinen ve Demir Yaman karakterinin üvey kardeşini canlandıran Furkan Palalı da paylaşımda bulundu. Kendisi ile yeni projelerde çalışmak istediğini söyle ya Furkan Palalı, Murat Ünalmış ı tanımaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki ekip arkadaşları Murat Ünalmış ile ilgili birçok paylaşımda bulundu.