Bir TRT 1 Dizisi Daha Final Yaptı! Başrol Oyuncusu Dizinin Final Yapacağını Duyurdu

Bir TRT 1 Dizisi Daha Final Yaptı! Başrol Oyuncusu Dizinin Final Yapacağını Duyurdu

TRT 1 dizileri normalde çok izleniyor. Ama bu dizinin final yapmasına karar verildi. Üstelik oyuncular dizinin biteceğini bizzat kendileri açıkladı. Sosyal medyada gündem olan dizinin adı merak edildi. TRT 1'de ekrana gelen hangi dizi final yapacak? Kaçıncı bölümde biteceği de ortaya çıktı.

TRT 1'de ekrana gelen pek çok dizinin yüksek reytinglere sahip olduğunu fark etmişsinizdir. Bu diziler arasında Masumlar Apartmanı, Teşkilat, Gönül Dağı ve Alparslan Büyük Selçuklu gibi yapımlar bulunuyor. Ancak bir dizi var ki  yayın hayatına başladığı günden bu yana reytinglerini artırmayı başaramadı. Beklentileri karşılayamayan yapım için final kararı verildi. Peki dizi ne zaman sona erecek? Başrol oyuncuları bizzat final tarihini paylaştı ve seyirciler bu duruma çok üzüldü. Çünkü konusu gereği diğer yapımlardan biraz daha farklı bir çizgiye sahipti.

Dünya Hali Dizisi Final Yapıyor!

Dünya Hali dizisi için verilen final kararı seyircileri harekete geçirdi. Başrol oyuncuları Pelin Abay ve Caner Şahin'in sosyal medya hesapları üzerinden final gelişmesini aktardığı ortaya çıktı. Bu gelişme sonrasında dizinin ne zaman biteceği araştırıldı. Seyirciler henüz 17 bölüm ekranda kalmış dizinin kaçıncı bölümde final yapacağını araştırıyordu.

Final Tarihi Belli Oldu

Dizinin 20. bölümde final yapacağı öğrenildi. Bu gelişmeden sonra Dünya Hali'nin nasıl biteceği merak ediliyor. Hikayenin final bölümüne göre değiştirilmesi muhtemel gözüküyor. Bunu da yakın zamanda öğreneceğiz.