Benim Hayatım Dizisi Erken Final Yapıyor! Benim Hayatım Dizisi Neden Final Yapıyor..

Benim Hayatım Dizisi Erken Final Yapıyor! Benim Hayatım Dizisi Neden Final Yapıyor..

Star TV'nin yeni dizisi Benim Hayatım, final için nabız yokluyor. Reytingler yükselemeyince çare finalde arandı. Peki Benim Hayatım dizisi ne zaman final yapacak? Merakla beklenen gelişmelerden biri de Star TV'nin nasıl bir karar vereceğiydi. Diziyle ilgili son dakika gelişmeleri haberimizde.

Kısa süre önce yayın hayatına başlayan Benim Hayatım'da önemli bir gelişme yaşandı. Sevilen dizinin reytingleri beklentileri karşılayamıyor. Bu nedenle TRT 1 ve Kanal D'deki rakiplerine karşı başarı elde edemedi. Peki dizi için nasıl bir karar verilecek? Sosyal medya paylaşımlarına göre dizinin erken final yapacağı söyleniyor. Üstelik bu final kararı beklediğimizden hızlı ortaya çıkacak. Henüz birkaç bölümü ekrana geldiği için seyirciler böyle bir habere karşı tepkisni ortaya koyacaktır. Oyuncu kadrosu da oldukça başarılı işler sergiliyor.

Benim Hayatım Final Yapacak mı?

Dizinin final yapma ihtimali yüksek gözüküyor. Çünkü reytinglerde başarı sağlayamaması nedeniyle yerine farklı bir proje koyulabilir. Oyuncu kadrosunda yer alan Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak'ın tüm performansına rağmen dizi bir türlü yükselemedi. Star TV ise izlenme oranlarından memnun kalmadığı için yakında final kararını verecektir.

Pazar Günü Bitecek mi?

Pazar günü ekrana gelen Teşkilat ve Yargı dizileri karşısında başarı elde edememesi dizinin final ışıklarını yaktı. Star TV, önümüzdeki haftalarda Pazar günü final bölümünü yayınlatabilir. Şimdilik büyük bekleyiş sürerken, dizideki gelişmelerin finale göre kurgulanacağı iddia ediliyor.