Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde Şok Eden Ayrılık!

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde Şok Eden Ayrılık!

ATV dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam'daki oyuncular tek tek ortaya çıkıyor. Öyle ki güncel gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. ATV'deki diziden kimin ayrılacağı tek tek belli oluyor. Dizideki son durumu iletiyoruz. Oyuncu kadrosundan bir isim daha gitti.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden kim ayrıldı merak ediliyor. Pek çok kişinin yakından takip ettiği yapımdaki güncel gelişmeleri aktaracağız. Öte yandan diziden kim ayrıldı? İşte merak edilenlerle birlikte çok daha fazlası açıklanıyor. Sevilen yapımdan ayrılan oyuncu herkesi şaşırtacak.

Erkan Sever Ayrılıyor!

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Erkan Sever'in diziden ayrılacağı tahmin ediliyor. Dolayısıyla bu gelişme ile birlikte izleyiciler şok oldu kaldı. Orhan karakterine hayat veren ünlü ismi artık dizide göremeyeceğiz. ATV'deki Ben Bu Cihana Sığmazam'da bizleri başka nele bekliyor yanıt bulacak.

Dizide Kimler Oynuyor?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), , Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam) oynamakta.