Başrol Oyuncusu EDHO Dizisinin Yeni Yayın Tarihini Açıkladı! EDHO Kaldığı Yerden Devam Edecek Mi?

Başrol Oyuncusu EDHO Dizisinin Yeni Yayın Tarihini Açıkladı! EDHO Kaldığı Yerden Devam Edecek Mi?

EDHO dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniyordu ancak bir türlü yayınlanmadı. 200. bölümü yayınlanmayan dizi hakkında bitti açıklamaları yapıldı. Fakat ünlü oyuncunun yaptığı açıklama gündeme ışık tuttu. Peki ATV'deki dizide oynayan ünlü oyuncu neler söyledi?

EDHO'nun aniden bitmesi nedeniyle izleyiciler dizinin ne zaman başlayacağını merak ediyor. ATV'deki dizinin 200. bölümü ile ekrana gelmesi planlanıyordu. Ancak herhangi bir gelişme yaşanmadığı görüldü. Yapımcı şirket ile kanalın anlaşamamasından ötürü bir şekilde dizinin sona erdirildiğini düşünülüyor. Peki dizi farklı bir kanalda yayınlanacak mı? Özellikle Star TV ve EXXEN'de yayınlanma ihtimali üzerine duruluyor. Dizide oynayan bir ismin söz konusu iddialara açıklık getirmesi seyircileri sevindirdi.

EDHO Oyuncusu Ne Söyledi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayan Ceren Benderlioğlu, katıldığı bir törende muhabirlerin sorularını yanıtladı. Dizinin bir anda bitmesiyle ilgili de konuştu. Kendisine sorulan sorulara içtenlikle cevap veren ünlü oyuncu, diziye dair net bir bilgiye sahip olmadığını söyledi. Hal böyle olunca yakın zamanda ekrana gelmesi beklenen dizi için umutlar iyice tükendi. Çünkü Oktay Kaynarca da benzer şeyleri söylemişti ve dizinin geri dönmeyeceğini ima etmişti.

EDHO Tamamen Bitti mi?

Anlaşılan o ki dizinin şu an için ekrana gelmesi beklenmiyor. Nedeni ise iki tarafın da anlaşamaması. Oyunculara verilen bilgi de dizinin bittiğine yönelik. Tam da bu nedenlerden ötürü artık EDHO dizisini izleyemeyebiliriz. EDHO tamamen bitmiş olabilir.