Barbaroslar Dizisinden Ayrılık Haberleri Gelmeye Başladı! Barbaroslar Dizisi Ayrılıklara Rağmen Ayakta Kalmayı Başardı!

Barbaroslar Dizisinden Ayrılık Haberleri Gelmeye Başladı! Barbaroslar Dizisi Ayrılıklara Rağmen Ayakta Kalmayı Başardı!

Barbaroslar dizisinin yeni bölümleri eskisinden daha çok izleniyor. Diziden ayrılan ve diziye yeni katılan oyuncular ortaya çıktı. Hikayenin değişmesiyle birlikte Barbaroslar'ın reyting sonuçları da açıklandı. Peki TRT 1 dizisi kaçıncı sırada yer alıyor? Total, AB ve ABC1 reytinglerine dair gelişmeler...

Haberİnternette.Com / Detay - TRT 1'deki Barbaroslar dizisinin yeni bölümünde sonunda reytinglerin arttığına tanıklık ettik. Dizi bir süredir reyting kaybı yaşıyordu. Ancak bu sorunun üstesinden gelindi. Peki bu nasıl oldu? Diziden ayrılan ve diziye katılan yeni oyuncular sayesinde gerçekleşti diyebiliriz. Başrol oyuncu kadrosu adeta yenilendi. 9 farklı karakterin diziye katılması büyük bir değişiklik olarak yorumlanıyor. İşte diziden ayrılanlar ve diziye katılanlar...

Barbaroslar Reyting Sonuçları

Dizinin yeni bölümünde reyting sonuçları da dikkat çekti. AB ve ABC1 gruplarında 2. sırada yer alırken Total reytinglerde ise 5. sıradaydı. Bu da Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisi için yüksek bir reyting sıralaması anlamına geliyor.

Diziye Kimler Katıldı?

Barbaroslar'a 9 farklı karakterin katıldığından bahsetmiştik. İçlerinden en dikkat çekeni şüphesiz Cemre Gümeli'ydi. Başarılı oyuncunun Meryem'e hayat verdiği biliniyor. Başrolde oynayan Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan'a uyum sağlaması da dikkat çekti.

İki Oyuncu Ayrıldı

Melis Babadağ ve Gülcan Arslan'ın erken ayrılması seyircilerin gözünden kaçmadı. Dizideki hikaye değişikliği bir şekilde oyuncularla anlaşmaların sonlanmasına sebebiyet verdi. Şimdi ise dizinin hikayesi nasıl işlemeye devam edecek merakla bekleniyor.