Barbaroslar Dizisinden Ayrıldı O Diziye Geçti! Ünlü Oyuncu Neden Ayrıldıgını Açıkladı

Barbaroslar Dizisinden Ayrıldı O Diziye Geçti! Ünlü Oyuncu Neden Ayrıldıgını Açıkladı

TRT 1'de yayınlanan Barbaroslar'dan ayrılıp Masumlar Apartmanı'na katılan oyuncu merak edildi. Ünlü ismin yeni dizisindeki karakteri de belli oldu. Barbaroslar yerine Masumlar Apartmanı'na oynayacak olan oyuncu kim? İşte dizinin yeni transferine dair son detaylar...

Masumlar Apartmanı, önemli bir ismi diziye kazandırmayı başardı. Barbaroslar dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Armağan Oğuz, artık yeni dizisinde oynayacak. Dizideki karakteri ile de güzel bir performans sergilemesi bekleniyor. İki TRT 1 dizisi arasında oyuncu transferi gerçekleşti. Kısa süre önce Barbaroslar'da Radko karakteri ile karşımıza çıkan ünlü isme yeni bir teklif geldi. Bu teklife dair detayları sizlerle paylaşacağız.

Masumlar Apartmanı'nda Oynayacak

Masumlar Apartmanı dizisi, son döneme damgasını vurmuş ve reytinglerle adından söz ettiren bir yapım. Ancak geçene sezondaki reyting başarısı bu sezon gösterilemiyor. Haliyle dizideki oyuncu değişiklikleri de bunu etkiledi. Şimdi ise durum düzelsin diye bazı oyuncu transferleri yapıldı. İnci karakterinin ayrılığı ile sıkıntılar yaşamaya başlayan dizinin, çözüm için hikayeyi değiştirdiği görülüyor.

Mazo'yu Canlandıracak

Öte yandan dizideki karakterinin adı da Mazo olarak açıklandı. Bakalım Mazo karakteri gerçekten de dizinin enleri arasında olacak mı göreceğiz. Masumlar Apartmanı için önemli bir şans olması beklenen Armağan Oğuz'un elinden geleni yapacağı belirtiliyor. TRT 1 dizisi eski reytinglerine ulaşabilir.