Barbaroslar Dizisi Yayından mı Kaldırılıyor? TRT Üzücü Haberi Duyurdu

Barbaroslar Dizisi Yayından mı Kaldırılıyor? TRT Üzücü Haberi Duyurdu

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yaşanan gelişmeler izleyicileri ve yapımcıyı sarstı. Reytingler bir türlü birinciliğe yükselemedi. Zirveye yerleşemeyen dizi, yönetmen değişikliğine bile gitmişti. TRT 1 dizisinde neler yaşanıyor? Barbaroslar'dan erken final mesajı mı geldi?

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı , ekrana geldiği günden bu yana dikkat çeken sahneleri ile adından söz ettirdi. Dizide önemli oyuncular alıyor. Ulaş Tuna Astepe'nin yanı sıra Engin Altan Düzyatan'ın da dizide oynadığını görüyoruz. İkili beraber harikalar yaratsa da izlenme oranları öyle söylemiyor. Böylesine yüksek bir bütçe ayırılan dizinin AB ve ABC1 reyting gruplarındaki performansı çok beğenilmedi. Üstelik haftalar geçmesine rağmen izlenme oranlarında bir düzelme yaşanmadı. Dizide verilecek bir karar her şeyi değiştirebilir. TRT 1'in bu konuda bir hamlesi olacak mı merak ediliyor.

Barbaroslar Reytingleri Düzeltecek mi?

Barbaroslar'ın reyting oranlarını artırması için nasıl bir hamle yapacağı merak ediliyor. Dizide görüntü yönetmeni bile değişmişti. Ancak bu değişiklik herhangi bir fayda vermiş değil. Hal böyle olunca izleyiciler sıradaki hamlenin ne olacağını araştırmaya başladı. Söz konusu kayıplara rağmen dizi kaç bölüm sürer bilinmiyor. Büyük yatırımlar yapıldığı için daha fazla izleyici kitlesine ulaşılması gerekiyor.

Barbaroslar Erken Final Yapar mı?

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisinin erken final yapması şimdilik beklenmiyor. Dizinin bir anda sona ermesi, yapılan yatırımların boşa çıkmasına neden olabilir. Böylesine bir gelişmeyi dizi ve kanal göze almayacaktır.