Barbaroslar Dizisi EDHO Kadrosunu Göz Dikti! Barbaroslar Dizisi İlk Transferi Yaptı!

Barbaroslar Dizisi EDHO Kadrosunu Göz Dikti! Barbaroslar Dizisi İlk Transferi Yaptı!

Barbaroslar dizisindeki yükseliş gün yüzüne çıktı. Diziye katılan oyuncular bu kadar da olmaz dedirtti. Çünkü EDHO dizisinden dahi yeni oyuncu transferi yapıldı. Peki ATV'deki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrılıp Barbaroslar'a katılan oyuncu kim? Ünlü ismin canlandıracağı karakter bile belli oldu.

Haberİnternette.Com / Detay - Barbaroslar dizisindeki reyting artışı beraberinde yeni oyuncuları da getirdi. Çünkü dizinin oyuncu kadrosu gittikçe genişliyor. Hikayeye bağlı olarak gelişen olaylar seyircileri memnun etti. TRT 1'deki diziyle ilgili bazı soru işaretleri de yanıt buldu. Diziye Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan bir oyuncu katıldı. Böylelikle başarılı oyuncu artık Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisinde oynayacak.

Barbaroslar'a Kim Katıldı?

Daha önce EDHO dizisinin devam edip etmeyeceğiyle ilgili de açıklama yapan Emir Benderlioğlu, artık Barbaroslar dizisinde. Pelin Akil ile iyi bir ikili olacağı düşünülüyor. İkilinin sette uzun zaman sonra buluşması çok sevindirdi. Dizinin oyuncu kadrosunda iki başarılı oyuncunun yıldız gibi parladığı görülüyor.

Piri Reis Karakterini Canlandıracak

Barbaroslar'da Piri Reis karakterini canlandıracağı ortaya çıkan Emir Benderlioğlu, dizinin en önemli oyuncularından biri olarak gösteriliyor. ATV ve EDHO dizisi yapımcısı arasında çıkan anlaşmazlık sonrası diziden ayrılmıştı. Diğer oyuncular da farklı projelerde oynamaya devam edecek. Emir Benderlioğlu'nun hızlı şekilde Barbaroslar dizisine katıldığı görüldü. Oktay Kaynarca hangi projede yer alacak heyecanla bekleniyor.