Baraj Dizisinin Başrol Oyuncularına Teklif Üstüne Teklif Yağdı! Feyyaz Duman Yine Şaşırtmaya Devam Ediyor

Baraj Dizisinin Başrol Oyuncularına Teklif Üstüne Teklif Yağdı! Feyyaz Duman Yine Şaşırtmaya Devam Ediyor

2020 yılında başlayan Baraj dizisi toplamda 2 sezon yayınlandı. Ayrıca 39. bölümü izleyici ile buluşturan dizinin başrollerinde yer alan oyunculara teklifler gel. Burak Yörük, Biran Damla Yılmaz, Sumru Yavrucak ve Feyyaz Duman gibi isimler yer alıyor.

Konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine toplayan baraj dizisi son dönemlerde istenilen reytingler ulaşamayacak final kararı aldı. Dizinin son dönemde senaryo noktasında birçok değişimler meydana geldi.

Ayrıca alınan bilgiler neticesinde dizi reytinglerde teknik başarı yakalayamadı. Bunun ardından final kararı verilen Baraj dizisinin oyuncularına ise üst üste teklifler gelmeye devam ediyor. Dizinin başrol oyuncuları arasında bulunan Burak Yörük Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Aşk Mantık İntikam dizisinde yer alıyor.

Oyuncuların hangi dizilerde yer alacağı ortaya çıktı

Oyuncuların hangi dizilerde yer alacağı ortaya çıktı. Burak Yörük, Baraj dizisi ile çok hızlı bir çıkış yakaladı. Yetenekli oyuncu Aşk Mantık İntikam dizisinde yine izleyiciyi etkilemeye devam ediyor. Bunun dışında Sumru Yavrucuk ise yeni bir dizi anlaşması yaparak dikkatleri üzerine çekti. Fox TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan ayrılık isimli dizinin kadrosuna katıldı.

Bunun dışında Biran Damla Yılmaz ise Baraj dizisinde nehir karakteri ile dikkat çekti. Baraj dizisinin final yapmasının ardından Biran Damla Yılmaz’a teklif üstüne teklif yağdı. Teklifleri değerlendiren Biran Damla Yılmaz, Yasak Elma dizisini tercih etti.

Yetenekli oyuncu Fox TV ekranlarında 5. sezonuyla Yasak Elma dizisinde rol alacak. Son olarak Feyyaz Duman ise henüz olarak bir teklifi kabul etmedi. Alınan bilgiler neticesinde yetenekli oyuncunun yalancı ve mumları adlı proje ile çok ilgilendiği biliniyor. Feyyaz Duman Güney Kore yapımı olan bir dizinin yerli uyarlaması ile ekranlara gelebilir. Feyyaz Duman kadın dizisinde Arif karakterine hayat verdi. Baraj dizisinde de Nazım karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.