Baht Oyunu Dizisi Hangi Günler Hangi Saate Hangi Kanalda Yayınlanıyor? Baht Oyunu İlk Bölümle Rekor Kırdı!

Baht Oyunu Dizisi Hangi Günler Hangi Saate Hangi Kanalda Yayınlanıyor? Baht Oyunu İlk Bölümle Rekor Kırdı!

Yaz dizilerinden olan herkesin beklediği Baht Oyunu dizisi ekranlara geldi. Ekranlara gelmesiyle izleyici kitlesini topladı. Baht Oyunu hangi kanalda? Baht oyunu saat kaçta? Baht oyunu oyuncu kadrosu ve konusu nedir?

Ekranlara gelmiş olan yeni dizi Baht Oyunu, seyircilerinin karşısına ilk bölümü ile çıkmıştı. İlk bölümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Baht Oyunu dizisi ile ilgili tüm detaylar seyircileri tarafından merak konusu oldu. Romantik komedi hikayesiyle sevilmiş olan Baht Oyunları dizisinin yapımcılığını ise ARC film üstlenmiş. Eğlenceli görüntüleri ile seyircilerini ilk bölümünde ekranlara kilitlemiş Baht Oyunu dizisinin yönetmenliğini de Sedar Gözelekli üstlendi, dizinin senaryosunu da Erkan Birgören, Tuna Kıygı ve Fatih Enes Ömeroğlu üstlendi. Oyuncu kadrosu çok konuşulan Baht Oyunu dizisinin başrollerinde Aytaş Şaşmal ile Cemra Baysel yer aldı . Genç oyuncuların dizi boyunca  İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Funda İlhan, Anıl Çelik, Hande Subaşı, Anıl Çelik, İrem Yüksel, Ozan Dağğez , Suğdem Gözalır, Emrah Ben ve Altan Erkekli gibi usta ve genç isimlerin yer alacağı öğrenildi.

Baht Oyunu Dizisi Hangi Günler Yayınlanıyor?

Baht Oyunu dizi ilk bölümünü seyircisi ile buluşturmuş olan, romantik komedi tadında aşk hikayesini ekranlara getirmekte. Ada ve patronu Bora arasındaki hikayeyi seyircisi ile buluşturan Baht Oyunu dizisinin birinci bölümü ile büyük ilgi çekti. Dizinin sevilmesi ile Baht Oyunu hakkında olan detaylar da merak konusu oldu. Hikayenin ise nereye gideceğini ilgiyle takip eden seyircilerin ilk merak etmiş olduğu soru ise Baht Oyunu dizisinin yayın günü oldu. Dizinin seyircisiyle birlikte her salı televizyon ekranlarına geleceği duyurdu.

Baht Oyunu Dizisi Saat Kaçta?, Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Dizi hakkında merak edilmiş olan bir diğer konu ise dizinin hangi kanalda başladığı oldu. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yaza ve seyircisine merhaba diyecek olması ile her salı seyircisiyle buluşması bekleniyor. Saat 20:00`da ekranlara gelen dizinin ikinci bölümü 22 Haziran 2021 Salı günü saat 20:00`da Kanal D ekranlarına gelecek.