Aziz Dizisinden Başrol Ayrılığı Sonrası Dizide Final Çanları Çalıyor..

Aziz Dizisinden Başrol Ayrılığı Sonrası Dizide Final Çanları Çalıyor..

Aziz dizisinde bir oyuncu ayrılığı daha meydana geldi. Başroldeki isim ekranlara veda edince herkes şok oldu. Peki ya diziden hangi isim ayrıldı? Show TV'deki dizinin final yapacağı iddia ediliyor. Başroldeki oyuncunun vedası diziyi etkiledi mi? İşte güncel gelişmelerle birlikte sevilen yapıma dair detaylar haberimizde...

Aziz dizisinde önemli bir ayrılık yaşanmıştı. Ünlü oyuncu ekranlara veda ettikten sonra diziye dair ne gibi gelişmeler meydana gelecek merak konusu oldu. Öyle ki sevilen yapıma ilişkin neler yaşanacağı ortaya çıkacak. İzleyiciler, dizideki bu ayrılığın büyük sonun habercisi olduğunu düşünüyor. Show TV'deki güncel gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Bakalım sevilen dizide bir ayrılık meydana gelecek mi?

Diziden Kim Ayrılacak?

Aziz dizisinden kimin ayrılacağı gündeme geldi. Murat Yıldırım, Simay Barlas ve Damla Sönmez üçlüsünden kimin veda edeceği kesinleşti. Dizide ayrılan isim Damla Sönmez olacak. Dilruba karakteri ile adından söz ettirmekteydi. Ancak bir yandan da diziye veda edeceği neredeyse kesinleşmişti. Bu yüzden oyuncunun ekranlardan kopması bekleniyordu.

Dizi Final Yapacak mı?

Aziz dizisi, Dilruba karakterinin ayrılması ile finale doğru gidecek mi? Son dakika gelişmeleri ve çok daha fazlasını sizlerle paylaşacağız. Ancak gelinen noktada ünlü oyuncu final için ayrılmadı. Bir süredir diziden ayrılması bekleniyordu. Dizinin yeni sezonda yayın hayatına kaldığı yerden devam edeceği tahmin ediliyor.