Aziz Dizisinde Aziz Seçimini Yaptı Efnan'a Ayrılık Gözüktü! Efnan Aziz Dizisinden Ayrılacak mı?

Aziz Dizisinde Aziz Seçimini Yaptı Efnan'a Ayrılık Gözüktü! Efnan Aziz Dizisinden Ayrılacak mı?

Show TV'nin sevilen dizisi Aziz'de seyirciler hayatının şokunu yaşayacak. Çünkü dizide Adem'in evliliğe müdahale ettiğini görüyoruz. Bunu gören Efnan olay yerini terk edecek. Adem ve Dilruba'nın evlilik hayali iptal mi oldu? Aziz Dilruba'yı aklından çıkaramadığını göstermiş oldu. Diziden hangi oyuncu ayrılacak?

Show TV'de ekrana gelen Aziz dizisinde önemli bir gelişme yaşandı. Dizide evlenmeleri beklenen Dilruba ve Adem'i büyük şok karşıladı. Başrol oyuncusu Murat Yıldırım'ın yıldızlaştığı sahnede herkes yeni bölümde neler yaşanacağını merak ediyor. Dizinin 6. bölüm fragmanı bir süre daha konuşulacak. Aziz dizisinde neler oldu?

Dilruba'nın Evlenmesini Engelledi!

Aziz, Adem ve Dilruba tam evlenirken buna mani oldu. Efnan ise bu gerçeği görünce kendine gelemedi. Aziz'den ayrıldı. Dolayısıyla Dilruba'yı hala hafızasından silememiş olan Aziz, bu hamlesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni bölümde Dilruba ve Aziz arasında bir şeyler yaşanır mı merak ediliyor. Aynı zamanda Adem'in tartışmaları da gündeme oturacak. Adem'in söylediklerine hiçbir şekilde cevap vermeyen Aziz, soğukkanlı bir şekilde hareket edecek.

Aziz'de Ayrılık Olacak mı?

Aziz dizisinde Efnan karakterinin diziden ayrılıp ayrılmayacağı henüz kesinleşmedi. Ancak bir daha Aziz'in yüzüne bakar mı bilinmiyor. Başrollerde Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya'nın oynadığı dizinin yeni bölümünü heyecanla bekliyoruz.