Aziz Dizisi Ekranlara Geri Dönmeye Karar Verdi! Perde Arkasındaki Sır Ortaya Çıktı!

Aziz Dizisi Ekranlara Geri Dönmeye Karar Verdi! Perde Arkasındaki Sır Ortaya Çıktı!

Bu sezon en çok konuşulan yapımlar arasında Aziz dizi yer aldı. Cuma günü yayınlanan dizi de ayrı bir izleyici kitlesi oluşmuştu. Konusuyla ve oyuncu kadrosuyla birlikte derinden etkileyen dizi geri dönüş başladı.

Aziz dizisi 1930’lu yılları anlatan ve Antakya da geçen hikayesiyle yer alıyor. Türkiye’nin Cumhuriyete katılmasıyla birlikte hemen öncesi yer alan derin olayları da yer ediniyor. Oyuncu kadrosunda Damla Sönmez, Murat Yıldırım ve Simay Barlas’ın olduğu tecrübeli oyuncularla oldukça dikkat çekiyor.

Aziz Dizisi Yeniden Ekranlarda

Yayınlanma tarihi Yılbaşı özel programı olarak yer aldığı dizi bir dahaki hafta olarak yayınlanacak. Bu süreç içerisinde dizi set ekibi de her dizi de olduğu yılbaşı tatiline çıktığı söylendi. Dizinin yeni bölümü yayınlanmasıyla birlikte tekrardan çekimlerine devam edecek.

Kalan yeni bölümü 14 Ocak Cuma günü 20.00 yayınlanması sağlanacak. Ara verilme süresi oldukça fazla olan dizi de seyircileri şimdiden daha fazla halde bekletir halde oldu.

Aziz 9.Bölüm Fragmanı

Son bölümünün ilk fragmanı gelmesiyle dizi de yeni olaylar meydana geliyor. Aziz büyük bir sır öğrenmesiyle birlikte Galip Payidar yüzleşmesi meydana gelecek. Fransız askerleri de Zülfikar Halı Atölyesinde çıkardığı kavga da yer alıyor.

 Bu kavganın ana nedeni ise Atatürk resmini kaldırmak istemesiyle başlıyor. Bu duruma karşı gelen Aziz duruşu karşısında halk tarafından destek görüyor. Pierre bu durum karşısına ne tür hamleler yapacak yeni bölümle birlikte göreceğiz.