Aziz Dizinin Yeni Bölümünde Yaşanacaklar Merak Konusu Oldu!

Aziz Dizinin Yeni Bölümünde Yaşanacaklar Merak Konusu Oldu!

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan Aziz dizisi cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. İlk 3 bölümünü geride bırakan Aziz dizisi reytinglerde de iyi bir başarı elde etti. Bundan dolayı dizinin yeni bölümünde neler olacağı ise merak söz konusu oldu. İşte haberin tüm detayları...

İlk 3 bölümünü geride bırakan Aziz dizisinin yeni bölümü izleyici tarafından merak ediliyor. Damla Sönmez, Murat Yıldırım ve Simay Barlas gibi yetenekli oyuncuların başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölüm detayları da belli oldu. Reytinglerde de iyi bir başarı elde eden Aziz dizisi duygusal sahneler ile dikkatleri üzerine çekti.

Atatürk’ün görüldüğü sahne gündem oldu

Dizi 3. bölümünde Atatürk'ün görüldüğü sahne ile gündeme geldi. Milyonlarca kişi bu sahnede gözyaşlarına hâkim olamadı. Aziz dizisinin 3. bölümünde Atatürk'ün görüldüğü sahne gündem oldu. Aziz şehirdeki düzeni değiştirmek için hamle yaparak Ankara'ya gelir. Bunun ardından Mustafa Kemal Atatürk'e Aziz Payidar yazılı telgrafın ulaştı sahne ise izleyicileri duygu dolu anlar yaşatır. Bu sahne ile birlikte dizini 4. yeni bölümünde neler yaşanacağı da merak söz konusu oldu.

Aziz dizisinin dördüncü bölümünde neler olacak?

03 medyanın yapımını üstlendiği Aziz dizisinin yapımcılığını da Saner Ayar üstleniyor. Bunun ardından Aziz dizisinin yeni bölümüne dair tanıtım filmi de ekranlara geldi. Aziz, Eflan ile evlenme kararı aldığını açıkladı. Bu haber Dilruba’yı derinden sarstı. Eflan bu karar ile Payidar ailesini büyük bir şaşkınlığa uğratıyor. Bunun ardından Galip Payidar Dilruba ve annesini evden gönderme kararı alıyor. Aziz'in Eflan’a verdiği hediye herkes tarafından merak edilirken evlilik kararının ardından neler olacağı da şimdiden merak söz konusu oldu. 26 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak olan Aziz dizisinin dört bölüme dair ilk fragmanı da ekranlara geldi. Proje tasarımı Necati Şahin'in gerçekleştirdi Aziz dizisinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Damla Sönmez, Murat Yıldırım ve Simay Barlas gibi yetenekli oyuncuların başrollerinde yer aldığı Azize dizisi yeni bölümü ile 26 Kasım Cuma akşamı saat 20.00 de Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.